Strona G堯wna FORUM 21.11.2017 09:10:06
Nawigacja
W這dawianka
  Historia
  Stadion
  Zarz康

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gad瞠ty
  Vlepki
  如iewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?
 Terminarz/wyniki 2016/2017
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Che軛ianka Che軛 2-1 Polesie Kock
Victoria 痂ud 0-2 AMSPN Hetman Zamo嗆
Unia Hrubiesz闚 2-2 G鏎nik II 璚zna
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 1-2 K這s Che軛
Stal Kra郾ik 6-1 Kryszta Werbkowice
Powi郵ak Ko雟kowola 2-2 Lublinianka Lublin
POM Iskra Piotrowice 0-1 Lewart Lubart闚
W這dawianka W這dawa 5-1 LKS Milan闚
ζda 1945 Bi貪oraj 1-0 Lutnia Piszczac

Kolejka 2 - 10 sierpnia


Polesie Kock 3-3 Lutnia Piszczac
LKS Milan闚 0-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Lewart Lubart闚 2-0 W這dawianka W這dawa
Lublinianka Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice
Kryszta Werbkowice 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola
K這s Che軛 0-2 Stal Kra郾ik
G鏎nik II 璚zna 0-6 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
AMSPN Hetman Zamo嗆 3-1 Unia Hrubiesz闚
Che軛ianka Che軛 2-2 Victoria 痂ud

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia


Victoria 痂ud 4-1 Polesie Kock
Unia Hrubiesz闚 0-3 Che軛ianka Che軛
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2-3 AMSPN Hetman Zamo嗆
Stal Kra郾ik 2-1 G鏎nik II 璚zna
Powi郵ak Ko雟kowola 1-0 K這s Che軛
POM Iskra Piotrowice 0-0 Kryszta Werbkowice
W這dawianka W這dawa 3-0 Lublinianka Lublin
ζda 1945 Bi貪oraj 0-0 Lewart Lubart闚
Lutnia Piszczac 2-1 LKS Milan闚

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia


Polesie Kock 6-2 LKS Milan闚
Lewart Lubart闚 1-1 Lutnia Piszczac
Lublinianka Lublin 2-1 ζda 1945 Bi貪oraj
Kryszta Werbkowice 1-2 W這dawianka W這dawa
K這s Che軛 1-0 POM Iskra Piotrowice
G鏎nik II 璚zna 3-2 Powi郵ak Ko雟kowola
AMSPN Hetman Zamo嗆 1-1 Stal Kra郾ik
Che軛ianka Che軛 5-1 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Victoria 痂ud 0-0 Unia Hrubiesz闚

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia


Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 1-1 Victoria 痂ud
Stal Kra郾ik 1-2 Che軛ianka Che軛
Powi郵ak Ko雟kowola 0-2 Hetman Zamo嗆
POM Iskra Piotrowice 1-6 G鏎nik II 璚zna
W這dawianka W這dawa 1-2 K這s Che軛
ζda 1945 Bi貪oraj 1-0 Kryszta Werbkowice
Lutnia Piszczac 0-0 Lublinianka Lublin
LKS Milan闚 1-2 Lewart Lubart闚
Polesie Kock 3-1 Unia Hrubiesz闚

Kolejka 6 - 31 sierpnia


Polesie Kock 1-3 Lewart Lubart闚
Lublinianka Lublin 4-0 LKS Milan闚
Kryszta Werbkowice 6-0 Lutnia Piszczac
K這s Che軛 0-2 ζda 1945 Bi貪oraj
G鏎nik II 璚zna 3-1 W這dawianka W這dawa
Hetman Zamo嗆 3-0 POM Iskra Piotrowice
Che軛ianka Che軛 5-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Victoria 痂ud 0-2 Stal Kra郾ik
Unia Hrubiesz闚 0-0 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski

Kolejka 7 - 3-4 wrze郾ia


Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2-1 Polesie Kock
Stal Kra郾ik 1-0 Unia Hrubiesz闚
Powi郵ak Ko雟kowola 1-0 Victoria 痂ud
POM Iskra Piotrowice 0-1 Che軛ianka Che軛
W這dawianka W這dawa 1-5 AMSPN Hetman Zamo嗆
ζda 1945 Bi貪oraj 1-2 G鏎nik II 璚zna
Lutnia Piszczac 1-1 K這s Che軛
LKS Milan闚 1-4 Kryszta Werbkowice
Lewart Lubart闚 1-3 Lublinianka Lublin

Kolejka 8 - 10-11 wrze郾ia


Polesie Kock 2-1 Lublinianka Lublin
Kryszta Werbkowice 2-1 Lewart Lubart闚
K這s Che軛 1-0 LKS Milan闚
G鏎nik II 璚zna 3-0 Lutnia Piszczac
AMSPN Hetman Zamo嗆 3-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Che軛ianka Che軛 2-1 W這dawianka W這dawa
Victoria 痂ud 2-0 POM Iskra Piotrowice
Unia Hrubiesz闚 1-2 Powi郵ak Ko雟kowola
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 1-0 Stal Kra郾ik

Kolejka 9 - 17-18 wrze郾ia


Stal Kra郾ik 7-2 Polesie Kock
Powi郵ak Ko雟kowola 1-4 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
POM Iskra Piotrowice 2-1 Unia Hrubiesz闚
W這dawianka W這dawa 1-3 Victoria 痂ud
ζda 1945 Bi貪oraj 0-2 Che軛ianka Che軛
Lutnia Piszczac 0-2 Hetman Zamo嗆
LKS Milan闚 1-2 G鏎nik II 璚zna
Lewart Lubart闚 3-0 K這s Che軛
Lublinianka Lublin 0-1 Kryszta Werbkowice

Kolejka 10 - 24-25 wrze郾ia


Polesie Kock 0-1 Kryszta Werbkowice
K這s Che軛 1-3 Lublinianka Lublin
G鏎nik II 璚zna 1-0 Lewart Lubart闚
Hetman Zamo嗆 5-0 LKS Milan闚
Che軛ianka Che軛 7-1 Lutnia Piszczac
Victoria 痂ud 2-3 ζda 1945 Bi貪oraj
Unia Hrubiesz闚 0-2 W這dawianka W這dawa
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 4-1 POM Iskra Piotrowice
Stal Kra郾ik 5-2 Powi郵ak Ko雟kowola

Kolejka 11 - 1-2 pa寮ziernika


Powi郵ak Ko雟kowola 4-0 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 0-2 Stal Kra郾ik
W這dawianka W這dawa 1-2 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
ζda 1945 Bi貪oraj 0-3 Unia Hrubiesz闚
Lutnia Piszczac 1-3 Victoria 痂ud
LKS Milan闚 0-8 Che軛ianka Che軛
Lewart Lubart闚 2-2 AMSPN Hetman Zamo嗆
Lublinianka Lublin 0-2 G鏎nik II 璚zna
Kryszta Werbkowice 3-0 K這s Che軛

Kolejka 12 - 8-9 pa寮ziernika


Polesie Kock 3-3 K這s Che軛
G鏎nik II 璚zna 1-1 Kryszta Werbkowice
AMSPN Hetman Zamo嗆 3-1 Lublinianka Lublin
Che軛ianka Che軛 3-0 Lewart Lubart闚
Victoria 痂ud 2-2 LKS Milan闚
Unia Hrubiesz闚 0-1 Lutnia Piszczac
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 5-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Stal Kra郾ik 3-1 W這dawianka W這dawa
Powi郵ak Ko雟kowola 2-0 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 13 - 15-16 pa寮ziernika

POM Iskra Piotrowice 3-4 Polesie Kock
W這dawianka W這dawa 3-2 Powi郵ak Ko雟kowola
ζda 1945 Bi貪oraj 2-5 Stal Kra郾ik
Lutnia Piszczac 1-4 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
LKS Milan闚 1-3 Unia Hrubiesz闚
Lewart Lubart闚 1-0 Victoria 痂ud
Lublinianka Lublin 0-3 Che軛ianka Che軛
Kryszta Werbkowice 2-1 Hetman Zamo嗆
K這s Che軛 1-2 G鏎nik II 璚zna

Kolejka 14 - 22-23 pa寮ziernika

Polesie Kock - G鏎nik II 璚zna
w pierwotnym terminie (22 pa寮ziernika, 15:00) odwo豉ny z powodu z貫go stanu boiska
Hetman Zamo嗆 5-0 K這s Che軛
Che軛ianka Che軛 3-0 Kryszta Werbkowice
Victoria 痂ud 1-4 Lublinianka Lublin
Unia Hrubiesz闚 2-1 Lewart Lubart闚
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 8-1 LKS Milan闚
Stal Kra郾ik 3-1 Lutnia Piszczac
Powi郵ak Ko雟kowola 3-2 ζda 1945 Bi貪oraj
POM Iskra Piotrowice 2-1 W這dawianka W這dawa

Kolejka 15 - 29-30 pa寮ziernika

W這dawianka W這dawa 3-2 Polesie Kock
ζda 1945 Bi貪oraj 3-1 POM Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac 0-0 Powi郵ak Ko雟kowola
LKS Milan闚 0-3 Stal Kra郾ik
Lewart Lubart闚 0-0 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Lublinianka Lublin 1-2 Unia Hrubiesz闚
Kryszta Werbkowice 2-1 Victoria 痂ud
K這s Che軛 0-2 Che軛ianka Che軛
G鏎nik II 璚zna 0-1 Hetman Zamo嗆

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Polesie Kock 0-5 Hetman Zamo嗆
Che軛ianka Che軛 1-2 G鏎nik II 璚zna
Victoria 痂ud 2-2 K這s Che軛
Unia Hrubiesz闚 0-1 Kryszta Werbkowice
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2-1 Lublinianka Lublin
Stal Kra郾ik 3-4 Lewart Lubart闚
Powi郵ak Ko雟kowola 4-4 LKS Milan闚
POM Iskra Piotrowice 3-0 Lutnia Piszczac
W這dawianka W這dawa 5-1 ζda 1945 Bi貪oraj


Kolejka 17 - 12-13 listopada

ζda 1945 Bi貪oraj 3-2 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-2 W這dawianka W這dawa
LKS Milan闚 2-3 POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubart闚 1-0 Powi郵ak Ko雟kowola
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Kra郾ik
Kryszta Werbkowice 1-4 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
K這s Che軛 2-0 Unia Hrubiesz闚
G鏎nik II 璚zna 7-0 Victoria 痂ud
Hetman Zamo嗆 0-4 Che軛ianka Che軛


Kolejka 18 - 11-12 marca

Polesie Kock - Che軛ianka Che軛
Hetman Zamo嗆 2-1 Victoria 痂ud
G鏎nik II 璚zna 2-0 Unia Hrubiesz闚
K這s Che軛 0-1 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Kryszta Werbkowice 3-0 Stal Kra郾ik
Lublinianka Lublin 1-2 Powi郵ak Ko雟kowola
Lewart Lubart闚 3-0 POM Iskra Piotrowice
LKS Milan闚 1-6 W這dawianka W這dawa
Lutnia Piszczac 1-2 ζda 1945 Bi貪oraj


Kolejka 19 - 18-19 marca

Lutnia Piszczac 0-2 Polesie Kock
ζda 1945 Bi貪oraj 5-0 LKS Milan闚
W這dawianka W這dawa 4-4 Lewart Lubart闚
POM Iskra Piotrowice 2-2 Lublinianka Lublin
Powi郵ak Ko雟kowola 1-0 Kryszta Werbkowice
Stal Kra郾ik 3-2 K這s Che軛
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 0-2 G鏎nik II 璚zna
Unia Hrubiesz闚 0-0 Hetman Zamo嗆
Victoria 痂ud 0-1 Che軛ianka Che軛


Kolejka 20 - 25-26 marca

Polesie Kock 1-1 Victoria 痂ud
Che軛ianka Che軛 5-0 Unia Hrubiesz闚
Hetman Zamo嗆 1-2 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
G鏎nik II 璚zna 5-2 Stal Kra郾ik
K這s Che軛 0-0 Powi郵ak Ko雟kowola
Kryszta Werbkowice 2-0 POM Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin 0-0 W這dawianka W這dawa
Lewart Lubart闚 0-2 ζda 1945 Bi貪oraj
LKS Milan闚 0-2 Lutnia Piszczac


Kolejka 21


LKS Milan闚 0-4 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-1 Lewart Lubart闚
ζda 1945 Bi貪oraj 3-1 Lublinianka Lublin
W這dawianka W這dawa 2-0 Kryszta Werbkowice
POM Iskra Piotrowice 3-1 K這s Che軛
Powi郵ak Ko雟kowola 1-2 G鏎nik II 璚zna
Stal Kra郾ik 2-1 Hetman Zamo嗆
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 0-0 Che軛ianka Che軛
Unia Hrubiesz闚 3-0 Victoria 痂ud


Kolejka 22


Unia Hrubiesz闚 2-1 Polesie Kock
Victoria 痂ud 1-5 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Che軛ianka Che軛 0-0 Stal Kra郾ik
AMSPN Hetman Zamo嗆 2-0 Powi郵ak Ko雟kowola
G鏎nik II 璚zna 6-1 POM Iskra Piotrowice
K這s Che軛 1-0 W這dawianka W這dawa
Kryszta Werbkowice 2-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Lublinianka Lublin 1-1 Lutnia Piszczac
Lewart Lubart闚 5-0 LKS Milan闚


Kolejka 23

Lewart Lubart闚 2-2 Polesie Kock
LKS Milan闚 0-7 Lublinianka Lublin
Lutnia Piszczac 0-2 Kryszta Werbkowice
ζda 1945 Bi貪oraj 0-2 K這s Che軛
W這dawianka W這dawa 1-3 G鏎nik II 璚zna
POM Iskra Piotrowice 1-1 AMSPN Hetman Zamo嗆
Powi郵ak Ko雟kowola 0-1 Che軛ianka Che軛
Stal Kra郾ik 4-1 Victoria 痂ud
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 4-0 Unia Hrubiesz闚


Kolejka 24

Polesie Kock 2-2 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Unia Hrubiesz闚 0-0 Stal Kra郾ik
Victoria 痂ud 2-0 Powi郵ak Ko雟kowola
Che軛ianka Che軛 4-2 POM Iskra Piotrowice
AMSPN Hetman Zamo嗆 5-1 W這dawianka W這dawa
G鏎nik II 璚zna 1-0 ζda 1945 Bi貪oraj
K這s Che軛 1-0 Lutnia Piszczac
Kryszta Werbkowice 6-0 LKS Milan闚
Lublinianka Lublin 1-1 Lewart Lubart闚


Kolejka 25

Lublinianka Lublin 2-2 Polesie Kock
Lewart Lubart闚 1-2 Kryszta Werbkowice
LKS Milan闚 0-8 K這s Che軛
Lutnia Piszczac 1-3 G鏎nik II 璚zna
ζda 1945 Bi貪oraj 0-2 AMSPN Hetman Zamo嗆
W這dawianka W這dawa 0-5 Che軛ianka Che軛
POM Iskra Piotrowice 1-3 Victoria 痂ud
Powi郵ak Ko雟kowola 1-3 Unia Hrubiesz闚
Stal Kra郾ik 1-1 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski


Kolejka 26

Polesie Kock 1-1 Stal Kra郾ik
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 4-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Unia Hrubiesz闚 1-2 POM Iskra Piotrowice
Victoria 痂ud 0-1 W這dawianka W這dawa
Che軛ianka Che軛 4-1 ζda 1945 Bi貪oraj
AMSPN Hetman Zamo嗆 4-1 Lutnia Piszczac
G鏎nik II 璚zna 3-0 LKS Milan闚
K這s Che軛 1-2 Lewart Lubart闚
Kryszta Werbkowice 1-2 Lublinianka Lublin


Kolejka 27

Kryszta Werbkowice 3-0 Polesie Kock
Lublinianka Lublin 2-2 K這s Che軛
Lewart Lubart闚 5-3 G鏎nik II 璚zna
LKS Milan闚 0-10 AMSPN Hetman Zamo嗆
Lutnia Piszczac 0-3 Che軛ianka Che軛
ζda 1945 Bi貪oraj 4-1 Victoria 痂ud
W這dawianka W這dawa 0-5 Unia Hrubiesz闚
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Powi郵ak Ko雟kowola 1-1 Stal Kra郾ik


Kolejka 28

Polesie Kock 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Stal Kra郾ik 7-2 POM Iskra Piotrowice
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 4-0 W這dawianka W這dawa
Unia Hrubiesz闚 0-1 ζda 1945 Bi貪oraj
Victoria 痂ud 1-0 Lutnia Piszczac
Che軛ianka Che軛 6-0 LKS Milan闚
AMSPN Hetman Zamo嗆 5-3 Lewart Lubart闚
G鏎nik II 璚zna 2-0 Lublinianka Lublin
K這s Che軛 0-0 Kryszta Werbkowice

Kolejka 29


K這s Che軛 3-2 Polesie Kock
Kryszta Werbkowice 1-0 G鏎nik II 璚zna
Lublinianka Lublin 0-0 AMSPN Hetman Zamo嗆
Lewart Lubart闚 0-0 Che軛ianka Che軛
LKS Milan闚 0-5 Victoria 痂ud
Lutnia Piszczac 3-2 Unia Hrubiesz闚
ζda 1945 Bi貪oraj 1-1 Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
W這dawianka W這dawa 0-0 Stal Kra郾ik
POM Iskra Piotrowice 4-2 Powi郵ak Ko雟kowola

Kolejka 30


Polesie Kock 2-0 POM Iskra Piotrowice
Powi郵ak Ko雟kowola 0-2 W這dawianka W這dawa
Stal Kra郾ik 0-4 ζda 1945 Bi貪oraj
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 5-0 Lutnia Piszczac
Unia Hrubiesz闚 6-0 LKS Milan闚
Victoria 痂ud 2-1 Lewart Lubart闚
Che軛ianka Che軛 4-2 Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamo嗆 5-3 Kryszta Werbkowice
G鏎nik II 璚zna 3-1 K這s Che軛

Kolejka 31


G鏎nik II 璚zna - Polesie Kock
K這s Che軛 - AMSPN Hetman Zamo嗆
Kryszta Werbkowice - Che軛ianka Che軛
Lublinianka Lublin - Victoria 痂ud
Lewart Lubart闚 - Unia Hrubiesz闚
LKS Milan闚 - Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Lutnia Piszczac - Stal Kra郾ik
ζda 1945 Bi貪oraj - Powi郵ak Ko雟kowola
W這dawianka W這dawa - POM Iskra Piotrowice

Kolejka 32


Polesie Kock - W這dawianka W這dawa
POM Iskra Piotrowice - ζda 1945 Bi貪oraj
Powi郵ak Ko雟kowola - Lutnia Piszczac
Stal Kra郾ik - LKS Milan闚
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski - Lewart Lubart闚
Unia Hrubiesz闚 - Lublinianka Lublin
Victoria 痂ud - Kryszta Werbkowice
Che軛ianka Che軛 - K這s Che軛
AMSPN Hetman Zamo嗆 - G鏎nik II 璚zna

Kolejka 33


AMSPN Hetman Zamo嗆 - Polesie Kock
G鏎nik II 璚zna - Che軛ianka Che軛
K這s Che軛 - Victoria 痂ud
Kryszta Werbkowice - Unia Hrubiesz闚
Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomasz闚 Lubelski
Lewart Lubart闚 - Stal Kra郾ik
LKS Milan闚 - Powi郵ak Ko雟kowola
Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice
ζda 1945 Bi貪oraj - W這dawianka W這dawa

Kolejka 34


Polesie Kock - ζda 1945 Bi貪oraj
W這dawianka W這dawa - Lutnia Piszczac
POM Iskra Piotrowice - LKS Milan闚
Powi郵ak Ko雟kowola - Lewart Lubart闚
Stal Kra郾ik - Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomasz闚 Lubelski - Kryszta Werbkowice
Unia Hrubiesz闚 - K這s Che軛
Victoria 痂ud - G鏎nik II 璚zna
Che軛ianka Che軛 - AMSPN Hetman Zamo嗆
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
ζda Bi貪oraj
3:1
W這dawianka W這dawa
Nast瘼ny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
W這dawianka W這dawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Che軛ianka Che軛 32 85
2. G鏎nik II 璚zna 32 73
3. Hetman Zamo嗆 32 69
...
10. W這dawianka W這dawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczy幡ie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Pi趾arski

MOSiR W這dawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrze穎ne!