Strona G堯wna FORUM 21.11.2017 09:16:09
Nawigacja
W這dawianka
  Historia
  Stadion
  Zarz康

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gad瞠ty
  Vlepki
  如iewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?
 Terminarz/wyniki 2015/2016
Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

W這dawianka W這dawa 3-1 Orl皻a ㄆk闚
G鏎nik II 璚zna 2-2 Granica Dorohusk
Unia Hrubiesz闚 1-1 Hetman 草趾iewka
Podlasie Bia豉 Podlaska 4-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Polesie Kock 2-0 Lutnia Piszczac
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-1 Kryszta Werbkowice
Stal Kra郾ik 2-1 Opolanin Opole Lubelskie
Victoria 痂ud 1-3 Powi郵ak Ko雟kowola

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Orl皻a ㄆk闚 3-4 Powi郵ak Ko雟kowola
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Victoria 痂ud
Kryszta Werbkowice 1-2 Stal Kra郾ik
Lutnia Piszczac 4-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Orion Niedrzwica Du瘸 0-2 Polesie Kock
Hetman 草趾iewka 1-2 Podlasie Bia豉 Podlaska
Granica Dorohusk 0-0 Unia Hrubiesz闚
W這dawianka W這dawa 1-1 G鏎nik II 璚zna

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

G鏎nik II 璚zna 3-0 Orl皻a ㄆk闚
Unia Hrubiesz闚 2-1 W這dawianka W這dawa
Podlasie Bia豉 Podlaska 8-0 Granica Dorohusk
Polesie Kock 2-0 Hetman 草趾iewka
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-0 Orion Niedrzwica Du瘸
Stal Kra郾ik 1-2 Lutnia Piszczac
Victoria 痂ud 1-4 Kryszta Werbkowice
Powi郵ak Ko雟kowola 3-2 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Orl皻a ㄆk闚 3-1 Opolanin Opole Lubelskie
Kryszta Werbkowice 1-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Lutnia Piszczac 0-1 Victoria 痂ud
Orion Niedrzwica Du瘸 1-4 Stal Kra郾ik
Hetman 草趾iewka 2-2 Janowianka Jan闚 Lubelski
Granica Dorohusk 0-3 Polesie Kock
W這dawianka W這dawa 2-3 Podlasie Bia豉 Podlaska
G鏎nik II 璚zna 4-1 Unia Hrubiesz闚

Kolejka 5 - 5-6 wrze郾ia

Unia Hrubiesz闚 2-0 Orl皻a ㄆk闚
Podlasie Bia豉 Podlaska 6-3 G鏎nik II 璚zna
Polesie Kock 3-2 W這dawianka W這dawa
Janowianka Jan闚 Lubelski 3-1 Granica Dorohusk
Stal Kra郾ik 1-0 Hetman 草趾iewka
Victoria 痂ud 4-2 Orion Niedrzwica Du瘸
Powi郵ak Ko雟kowola 4-1 Lutnia Piszczac
Opolanin Opole Lubelskie 0-3 Kryszta Werbkowice

Kolejka 6 - 12-13 wrze郾ia

Orl皻a ㄆk闚 0-1 Kryszta Werbkowice
Lutnia Piszczac 2-2 Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica Du瘸 1-0 Powi郵ak Ko雟kowola
Hetman 草趾iewka 2-2 Victoria 痂ud
Granica Dorohusk 0-3 Stal Kra郾ik
W這dawianka W這dawa 2-2 Janowianka Jan闚 Lubelski
G鏎nik II 璚zna 1-3 Polesie Kock
Unia Hrubiesz闚 0-3 Podlasie Bia豉 Podlaska

Kolejka 7 - 19-20 wrze郾ia

Podlasie Bia豉 Podlaska 5-0 Orl皻a ㄆk闚
Polesie Kock 3-1 Unia Hrubiesz闚
Janowianka Jan闚 Lubelski 3-0 G鏎nik II 璚zna
Stal Kra郾ik 0-0 W這dawianka W這dawa
Victoria 痂ud 4-1 Granica Dorohusk
Powi郵ak Ko雟kowola 3-0 Hetman 草趾iewka
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Orion Niedrzwica Du瘸
Kryszta Werbkowice 1-1 Lutnia Piszczac

Kolejka 8 - 26-27 wrze郾ia

Orl皻a ㄆk闚 1-2 Lutnia Piszczac
Orion Niedrzwica Du瘸 1-1 Kryszta Werbkowice
Hetman 草趾iewka 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Granica Dorohusk 0-2 Powi郵ak Ko雟kowola
W這dawianka W這dawa 2-0 Victoria 痂ud
G鏎nik II 璚zna 1-4 Stal Kra郾ik
Unia Hrubiesz闚 1-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Podlasie Bia豉 Podlaska 0-2 Polesie Kock

Kolejka 9 - 3-4 pa寮ziernika

Polesie Kock 0-0 Orl皻a ㄆk闚
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-2 Podlasie Bia豉 Podlaska
Stal Kra郾ik 0-0 Unia Hrubiesz闚
Victoria 痂ud 4-2 G鏎nik II 璚zna
Powi郵ak Ko雟kowola 7-0 W這dawianka W這dawa
Opolanin Opole Lubelskie 6-2 Granica Dorohusk
Kryszta Werbkowice 4-0 Hetman 草趾iewka
Lutnia Piszczac 1-0 Orion Niedrzwica Du瘸

Kolejka 10 - 10-11 pa寮ziernika

Orl皻a ㄆk闚 1-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Hetman 草趾iewka 2-0 Lutnia Piszczac
Granica Dorohusk 2-2 Kryszta Werbkowice
W這dawianka W這dawa 1-1 Opolanin Opole Lubelskie
G鏎nik II 璚zna 1-3 Powi郵ak Ko雟kowola
Unia Hrubiesz闚 1-0 Victoria 痂ud
Podlasie Bia豉 Podlaska 1-2 Stal Kra郾ik
Polesie Kock 0-2 Janowianka Jan闚 Lubelski

Kolejka 11 - 17-18 pa寮ziernika

Janowianka Jan闚 Lubelski 3-1 Orl皻a ㄆk闚
Stal Kra郾ik 2-3 Polesie Kock
Victoria 痂ud 0-4 Podlasie Bia豉 Podlaska
Powi郵ak Ko雟kowola 1-1 Unia Hrubiesz闚
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 G鏎nik II 璚zna
Kryszta Werbkowice 7-0 W這dawianka W這dawa
Lutnia Piszczac 2-0 Granica Dorohusk
Orion Niedrzwica Du瘸 0-3 Hetman 草趾iewka

Kolejka 12 - 24-25 pa寮ziernika

Orl皻a ㄆk闚 1-1 Hetman 草趾iewka
Granica Dorohusk 0-0 Orion Niedrzwica Du瘸
W這dawianka W這dawa 3-0 Lutnia Piszczac
G鏎nik II 璚zna 1-2 Kryszta Werbkowice
Unia Hrubiesz闚 5-0 Opolanin Opole Lubelskie
Podlasie Bia豉 Podlaska 2-0 Powi郵ak Ko雟kowola
Polesie Kock 3-0 Victoria 痂ud (wo)
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-3 Stal Kra郾ik

Kolejka 13 - 31 pa寮ziernika

Stal Kra郾ik 2-1 Orl皻a ㄆk闚
Victoria 痂ud 3-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Powi郵ak Ko雟kowola 2-2 Polesie Kock
Opolanin Opole Lubelskie 2-3 Podlasie Bia豉 Podlaska
Kryszta Werbkowice 1-1 Unia Hrubiesz闚
Lutnia Piszczac 4-2 G鏎nik II 璚zna
Orion Niedrzwica Du瘸 1-1 W這dawianka W這dawa
Hetman 草趾iewka 1-3 Granica Dorohusk

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Orl皻a ㄆk闚 0-0 Granica Dorohusk
W這dawianka W這dawa 2-1 Hetman 草趾iewka
G鏎nik II 璚zna 3-0 Orion Niedrzwica Du瘸
Unia Hrubiesz闚 1-2 Lutnia Piszczac
Podlasie Bia豉 Podlaska 5-0 Kryszta Werbkowice
Polesie Kock 0-4 Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-3 Powi郵ak Ko雟kowola
Stal Kra郾ik 5-2 Victoria 痂ud

Kolejka 15 - 11 listopada

Victoria 痂ud 1-2 Orl皻a ㄆk闚
Powi郵ak Ko雟kowola 1-3 Stal Kra郾ik
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
Kryszta Werbkowice 4-2 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-6 Podlasie Bia豉 Podlaska
Orion Niedrzwica Du瘸 1-1 Unia Hrubiesz闚
Hetman 草趾iewka 1-6 G鏎nik II 璚zna
Granica Dorohusk 0-1 W這dawianka W這dawa

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Orl皻a ㄆk闚 4-0 W這dawianka W這dawa
Granica Dorohusk 2-3 G鏎nik II 璚zna
Hetman 草趾iewka 0-0 Unia Hrubiesz闚
Orion Niedrzwica Du瘸 0-3 Podlasie Bia豉 Podlaska
Lutnia Piszczac 6-2 Polesie Kock
Kryszta Werbkowice 5-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Stal Kra郾ik
Powi郵ak Ko雟kowola 3-0 Victoria 痂ud

Kolejka 17

Powi郵ak Ko雟kowola 1-1 Orl皻a ㄆk闚
Victoria 痂ud 5-1 Opolanin Opole Lubelskie
Stal Kra郾ik 2-1 Kryszta Werbkowice
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-3 Lutnia Piszczac
Polesie Kock 1-5 Orion Niedrzwica Du瘸
Podlasie Bia豉 Podlaska 3-3 Hetman 草趾iewka
Unia Hrubiesz闚 6-0 Granica Dorohusk
G鏎nik II 璚zna 1-3 W這dawianka W這dawa

Kolejka 18

Orl皻a ㄆk闚 3-2 G鏎nik II 璚zna
W這dawianka W這dawa 1-2 Unia Hrubiesz闚
Granica Dorohusk 0-2 Podlasie Bia豉 Podlaska
Hetman 草趾iewka 4-1 Polesie Kock
Orion Niedrzwica Du瘸 2-3 Janowianka Jan闚 Lubelski
Lutnia Piszczac 1-0 Stal Kra郾ik
Kryszta Werbkowice 1-4 Victoria 痂ud
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Powi郵ak Ko雟kowola

Kolejka 19

Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Orl皻a ㄆk闚
Powi郵ak Ko雟kowola 2-4 Kryszta Werbkowice
Victoria 痂ud 2-0 Lutnia Piszczac
Stal Kra郾ik 0-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-0 Hetman 草趾iewka
Polesie Kock 1-1 Granica Dorohusk
Podlasie Bia豉 Podlaska 3-1 W這dawianka W這dawa
Unia Hrubiesz闚 1-1 G鏎nik II 璚zna

Kolejka 20

Orl皻a ㄆk闚 0-1 Unia Hrubiesz闚
G鏎nik II 璚zna 1-3 Podlasie Bia豉 Podlaska
W這dawianka W這dawa 2-1 Polesie Kock
Granica Dorohusk 1-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
Hetman 草趾iewka 1-2 Stal Kra郾ik
Orion Niedrzwica Du瘸 4-1 Victoria 痂ud
Lutnia Piszczac 1-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Kryszta Werbkowice 0-0 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 21

Kryszta Werbkowice 0-2 Orl皻a ㄆk闚
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Lutnia Piszczac
Powi郵ak Ko雟kowola 1-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Victoria 痂ud 0-0 Hetman 草趾iewka
Stal Kra郾ik 2-4 Granica Dorohusk
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-0 W這dawianka W這dawa
Polesie Kock 2-1 G鏎nik II 璚zna
Podlasie Bia豉 Podlaska 1-0 Unia Hrubiesz闚

Kolejka 22

Orl皻a ㄆk闚 0-1 Podlasie Bia豉 Podlaska
Unia Hrubiesz闚 1-1 Polesie Kock
G鏎nik II 璚zna 1-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
W這dawianka W這dawa 2-2 Stal Kra郾ik
Granica Dorohusk 0-2 Victoria 痂ud
Hetman 草趾iewka 0-3 Powi郵ak Ko雟kowola
Orion Niedrzwica Du瘸 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Lutnia Piszczac 2-3 Kryszta Werbkowice

Kolejka 23

Lutnia Piszczac 1-3 Orl皻a ㄆk闚
Kryszta Werbkowice 4-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Hetman 草趾iewka
Powi郵ak Ko雟kowola 1-1 Granica Dorohusk
Victoria 痂ud 5-2 W這dawianka W這dawa
Stal Kra郾ik 5-1 G鏎nik II 璚zna
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-2 Unia Hrubiesz闚
Polesie Kock 1-5 Podlasie Bia豉 Podlaska

Kolejka 24

Orl皻a ㄆk闚 1-3 Polesie Kock
Podlasie Bia豉 Podlaska 1-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
Unia Hrubiesz闚 1-2 Stal Kra郾ik
G鏎nik II 璚zna 2-1 Victoria 痂ud
W這dawianka W這dawa 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Granica Dorohusk 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Hetman 草趾iewka 0-5 Kryszta Werbkowice
Orion Niedrzwica Du瘸 2-0 Lutnia Piszczac

Kolejka 25

Orion Niedrzwica Du瘸 3-2 Orl皻a ㄆk闚
Lutnia Piszczac 2-1 Hetman 草趾iewka
Kryszta Werbkowice 0-0 Granica Dorohusk
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 W這dawianka W這dawa
Powi郵ak Ko雟kowola 2-3 G鏎nik II 璚zna
Victoria 痂ud 1-0 Unia Hrubiesz闚
Stal Kra郾ik 4-1 Podlasie Bia豉 Podlaska
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-5 Polesie Kock

Kolejka 26

Orl皻a ㄆk闚 5-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
Polesie Kock 3-2 Stal Kra郾ik
Podlasie Bia豉 Podlaska 3-1 Victoria 痂ud
Unia Hrubiesz闚 2-1 Powi郵ak Ko雟kowola
G鏎nik II 璚zna 4-2 Opolanin Opole Lubelskie
W這dawianka W這dawa 2-1 Kryszta Werbkowice
Granica Dorohusk 0-2 Lutnia Piszczac
Hetman 草趾iewka 0-3 Orion Niedrzwica Du瘸

Kolejka 27

Hetman 草趾iewka 2-2 Orl皻a ㄆk闚
Orion Niedrzwica Du瘸 1-1 Granica Dorohusk
Lutnia Piszczac 0-1 W這dawianka W這dawa
Kryszta Werbkowice 7-3 G鏎nik II 璚zna
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Unia Hrubiesz闚
Powi郵ak Ko雟kowola 2-0 Podlasie Bia豉 Podlaska
Victoria 痂ud 3-1 Polesie Kock
Stal Kra郾ik 2-0 Janowianka Jan闚 Lubelski

Kolejka 28

Orl皻a ㄆk闚 2-3 Stal Kra郾ik
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-4 Victoria 痂ud
Polesie Kock 2-0 Powi郵ak Ko雟kowola
Podlasie Bia豉 Podlaska 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
Unia Hrubiesz闚 0-2 Kryszta Werbkowice
G鏎nik II 璚zna 1-2 Lutnia Piszczac
W這dawianka W這dawa 4-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Granica Dorohusk 1-0 Hetman 草趾iewka

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Granica Dorohusk 3-1 Orl皻a ㄆk闚
Hetman 草趾iewka 1-3 W這dawianka W這dawa
Orion Niedrzwica Du瘸 2-1 G鏎nik II 璚zna
Lutnia Piszczac 1-0 Unia Hrubiesz闚
Kryszta Werbkowice 1-4 Podlasie Bia豉 Podlaska
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Polesie Kock
Powi郵ak Ko雟kowola 1-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Victoria 痂ud 1-1 Stal Kra郾ik

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Orl皻a ㄆk闚 1-0 Victoria 痂ud
Stal Kra郾ik 2-3 Powi郵ak Ko雟kowola
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-6 Opolanin Opole Lubelskie
Polesie Kock 4-2 Kryszta Werbkowice
Podlasie Bia豉 Podlaska 1-1 Lutnia Piszczac
Unia Hrubiesz闚 1-1 Orion Niedrzwica Du瘸
G鏎nik II 璚zna 2-0 Hetman 草趾iewka
W這dawianka W這dawa 4-3 Granica Dorohusk
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
ζda Bi貪oraj
3:1
W這dawianka W這dawa
Nast瘼ny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
W這dawianka W這dawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Che軛ianka Che軛 32 85
2. G鏎nik II 璚zna 32 73
3. Hetman Zamo嗆 32 69
...
10. W這dawianka W這dawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczy幡ie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Pi趾arski

MOSiR W這dawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrze穎ne!