Strona G堯wna FORUM 21.11.2017 09:11:53
Nawigacja
W這dawianka
  Historia
  Stadion
  Zarz康

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gad瞠ty
  Vlepki
  如iewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?
 Terminarz/wyniki 2014/2015
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

ζda 1945 Bi貪oraj 4-1 Orl皻a ㄆk闚
W這dawianka W這dawa 2-3 Opolanin Opole Lubelskie
G鏎nik II 璚zna 0-0 AMSPN Hetman Zamo嗆
Orion Niedrzwica 3-1 Czarni D瑿lin
Powi郵ak Ko雟kowola 2-3 Janowianka Jan闚 Lubelski
Kryszta Werbkowice 6-0 Victoria 痂ud
Ruch Ryki 1-1 Grom K彗olewnica
Omega Stary Zamo嗆 1-3 Lewart Lubart闚

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Omega Stary Zamo嗆 3-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Lewart Lubart闚 2-1 Ruch Ryki
Grom K彗olewnica 0-3 Kryszta Werbkowice
Victoria 痂ud 5-4 Powi郵ak Ko雟kowola
Janowianka Jan闚 LUbelski 1-1 Orion Niedrzwica
Czarni D瑿lin 1-5 G鏎nik II 璚zna
AMSPN Hetman Zamo嗆 3-1 W這dawianka W這dawa
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Orl皻a ㄆk闚

Kolejka 3 - 17 sierpnia

ζda 1945 Bi貪oraj 1-1 Opolanin Opole Lubelskie
Orl皻a ㄆk闚 1-0 AMSPN Hetman Zamo嗆
W這dawianka W這dawa 3-4 Czarni D瑿lin
G鏎nik II 璚zna 2-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Orion Niedrzwica 4-1 Victoria 痂ud
Powi郵ak Ko雟kowola 6-2 Grom K彗olewnica
Kryszta Werbkowice 1-1 Lewart Lubart闚
Ruch Ryki 2-4 Omega Stary Zamo嗆

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Ruch Ryki 1-1 ζda 1945 Bi貪oraj
Omega Stary Zamo嗆 0-1 Kryszta Werbkowice
Lewart Lubart闚 1-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Grom K彗olewnica 0-1 Orion Niedrzwica
Victoria 痂ud 2-1 G鏎nik II 璚zna
Janowianka Jan闚 Lubelski 5-2 W這dawianka W這dawa
Czarni D瑿lin 3-0 Orl皻a ㄆk闚
AMSPN Hetman Zamo嗆 1-1 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

ζda 1945 Bi貪oraj 1-1 AMSPN Hetman Zamo嗆
Opolanin Opole Lubelskie 0-5 Czarni D瑿lin
Orl皻a ㄆk闚 1-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
W這dawianka W這dawa 0-3 Victoria 痂ud
G鏎nik II 璚zna 3-1 Grom K彗olewnica
Orion Niedrzwica 2-2 Lewart Lubart闚
Powi郵ak Ko雟kowola 1-0 Omega Stary Zamo嗆
Kryszta Werbkowice 4-1 Ruch Ryki

Kolejka 6 - 6-7 wrze郾ia

Kryszta Werbkowice 1-1 ζda 1945 Bi貪oraj
Ruch Ryki 1-7 Powi郵ak Ko雟kowola
Omega Stary Zamo嗆 1-0 Orion Niedrzwica
Lewart Lubart闚 1-0 G鏎nik II 璚zna
Grom K彗olewnica 0-7 W這dawianka W這dawa
Victoria 痂ud 2-1 Orl皻a ㄆk闚
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-1 Opolanin Opole Lubelskie
Czarni D瑿lin 0-0 AMSPN Hetman Zamo嗆

Kolejka 7 - 13-14 wrze郾ia

ζda 1945 Bi貪oraj 0-0 Czarni D瑿lin
AMSPN Hetman Zamo嗆 1-2 Janowianka Jan闚 Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Victoria 痂ud
Orl皻a ㄆk闚 4-1 Grom K彗olewnica
W這dawianka W這dawa 1-2 Lewart Lubart闚
G鏎nik II 璚zna 2-0 Omega Stary Zamo嗆
Orion Niedrzwica 1-3 Ruch Ryki
Powi郵ak Ko雟kowola 0-0 Kryszta Werbkowice

Kolejka 8 - 20-21 wrze郾ia

Powi郵ak Ko雟kowola 2-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Kryszta Werbkowice 2-1 Orion Niedrzwica
Ruch Ryki 1-1 G鏎nik II 璚zna
Omega Stary Zamo嗆 2-0 W這dawianka W這dawa
Lewart Lubart闚 0-0 Orl皻a ㄆk闚
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Grom K彗olewnica
Victoria 痂ud 1-5 AMSPN Hetman Zamo嗆
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-1 Czarni D瑿lin

Kolejka 9 - 27-28 wrze郾ia

ζda 1945 Bi貪oraj 0-4 Janowianka Jan闚 Lubelski
Czarni D瑿lin 3-1 Victoria 痂ud
AMSPN Hetman Zamo軼 2-0 Grom K彗olewnica
Opolanin Opole Lubelskie 0-3 Lewart Lubart闚
Orl皻a ㄆk闚 2-1 Omega Stary Zamo嗆
W這dawianka W這dawa 6-0 Ruch Ryki
G鏎nik II 璚zna 3-0 (wo) Kryszta Werbkowice
Orion Niedrzwica 3-2 Powi郵ak Ko雟kowola

Kolejka 10 - 4-5 pa寮ziernika

Orion Niedrzwica 0-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Powi郵ak Ko雟kowola 2-1 G鏎nik II 璚zna
Kryszta Werbkowice 2-3 W這dawianka W這dawa
Ruch Ryki 2-1 Orl皻a ㄆk闚
Omega Stary Zamo嗆 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Lewart Lubart闚 0-1 AMSPN Hetman Zamo嗆
Grom K彗olewnica 1-3 Czarni D瑿lin
Victoria 痂ud 6-0 Janowianka Jan闚 Lubelski

Kolejka 11 - 11-12 pa寮ziernika

ζda 1945 Bi貪oraj 0-2 Victoria 痂ud
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-1 Grom K彗olewnica
Czarni D瑿lin 1-0 Lewart Lubart闚
AMSPN Hetman Zamo嗆 2-1 Omega Stary Zamo嗆
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Ruch Ryki
Orl皻a ㄆk闚 1-0 Kryszta Werbkowice
W這dawianka W這dawa 0-5 Powi郵ak Ko雟kowola
G鏎nik II 璚zna 1-3 Orion Niedrzwica

Kolejka 12 - 18-19 pa寮ziernika

G鏎nik II 璚zna 2-2 ζda 1945 Bi貪oraj
Orion Niedrzwica 2-4 W這dawianka W這dawa
Powi郵ak Ko雟kowola 1-2 Orl皻a ㄆk闚
Kryszta Werbkowice 3-1 Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki 1-4 AMSPN Hetman Zamo嗆
Omega Stary Zamo嗆 2-2 Czarni D瑿lin
Lewart Lubart闚 3-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
Grom K彗olewnica 1-3 Victoria 痂ud

Kolejka 13 - 25-26 pa寮ziernika

ζda 1945 Bi貪oraj 2-2 Grom K彗olewnica
Victoria 痂ud 2-2 Lewart Lubart闚
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-1 Omega Stary Zamo嗆
Czarni D瑿lin 2-0 Ruch Ryki
AMSPN Hetman Zamo嗆 5-2 Kryszta Werbkowice
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Orl皻a ㄆk闚 1-0 Orion Niedrzwica
W這dawianka W這dawa 0-2 G鏎nik II 璚zna

Kolejka 14 - 2 listopada

W這dawianka W這dawa 3-1 ζda 1945 Bi貪oraj
G鏎nik II 璚zna 0-2 Orl皻a ㄆk闚
Orion Niedrzwica 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Powi郵ak Ko雟kowola 1-0 AMSPN Hetman Zamo嗆
Kryszta Werbkowice 2-2 Czarni D瑿lin
Ruch Ryki 2-4 Janowianka Jan闚 Lubelski
Omega Stary Zamo嗆 1-0 Victoria 痂ud
Lewart Lubart闚 3-0 Grom K彗olewnica

Kolejka 15 - 8-9 listopada

ζda 1945 Bi貪oraj 2-1 Lewart Lubart闚
Grom K彗olewnica 1-2 Omega Stary Zamo嗆
Victoria 痂ud 0-0 Ruch Ryki
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-0 Kryszta Werbkowice
Czarni D瑿lin 1-1 Powi郵ak Ko雟kowola
AMSPN Hetman Zamo嗆 1-0 Orion Niedrzwica
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 G鏎nik II 璚zna
Orl皻a ㄆk闚 3-0 W這dawianka W這dawa

Kolejka 16 - 21-22 marca

Orl皻a ㄆk闚 2-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 W這dawianka W這dawa
AMSPN Hetman Zamo嗆 0-3 G鏎nik II 璚zna
Czarni D瑿lin 1-1 Orion Niedrzwica Du瘸
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Victoria 痂ud 0-0 Kryszta Werbkowice
Grom K彗olewnica 0-2 Ruch Ryki
Lewart Lubart闚 1-0 Omega Stary Zamo嗆

Kolejka 17 - 28-29 marca

ζda 1945 Bi貪oraj 0-0 Omega Stary Zamo嗆
Ruch Ryki 4-0 Lewart Lubart闚
Kryszta Werbkowice 2-1 Grom K彗olewnica
Powi郵ak Ko雟kowola 2-0 Victoria 痂ud
Orion Niedrzwica Du瘸 1-2 Janowianka Jan闚 Lubelski
G鏎nik II 璚zna 4-1 Czarni D瑿lin
W這dawianka W這dawa 1-4 AMSPN Hetman Zamo嗆
Orl皻a ㄆk闚 0-0 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Opolanin Opole Lubelskie 0-0 ζda 1945 Bi貪oraj
AMSPN Hetman Zamo嗆 0-1 Orl皻a ㄆk闚
Czarni D瑿lin 3-2 W這dawianka W這dawa
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-2 G鏎nik II 璚zna
Victoria 痂ud 0-3 Orion Niedrzwica Du瘸 (wo)
Grom K彗olewnica 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Lewart Lubart闚 - Kryszta Werbkowice
Omega Stary Zamo嗆 0-2 Ruch Ryki

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

ζda 1945 Bi貪oraj 2-1 Ruch Ryki
Kryszta Werbkowice 1-0 Omega Stary Zamo嗆
Powi郵ak Ko雟kowola 0-1 Lewart Lubart闚
Orion Niedrzwica Du瘸 5-0 Grom K彗olewnica
G鏎nik II 璚zna 5-0 Victoria 痂ud
W這dawianka W這dawa 1-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Orl皻a ㄆk闚 5-1 Czarni D瑿lin
Opolanin Opole Lubelskie 0-3 AMSPN Hetman Zamo嗆

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

AMSPN Hetman Zamo嗆 2-3 ζda 1945 Bi貪oraj
Czarni D瑿lin 0-3 Opolanin Opole Lubelskie (wo)
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-0 Orl皻a ㄆk闚
Victoria 痂ud 1-1 W這dawianka W這dawa
Grom K彗olewnica 0-3 G鏎nik II 璚zna
Lewart Lubart闚 4-0 Orion Niedrzwica Du瘸
Omega Stary Zamo嗆 1-2 Powi郵ak Ko雟kowola
Ruch Ryki 0-1 Kryszta Werbkowice

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

ζda 1945 Bi貪oraj 1-1 Kryszta Werbkowice
Powi郵ak Ko雟kowola 3-3 Ruch Ryki
Orion Niedrzwica Du瘸 2-1 Omega Stary Zamo嗆
G鏎nik II 璚zna 0-3 Lewart Lubart闚
W這dawianka W這dawa 1-0 Grom K彗olewnica
Orl皻a ㄆk闚 2-0 Victoria 痂ud
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
AMSPN Hetman Zamo嗆 7-2 Czarni D瑿lin

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Czarni D瑿lin 0-3 ζda 1945 Bi貪oraj
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-0 AMSPN Hetman Zamo嗆
Victoria 痂ud 3-1 Opolanin Opole Lubelskie
Grom K彗olewnica 1-0 Orl皻a ㄆk闚
Lewart Lubart闚 0-1 W這dawianka W這dawa
Omega Stary Zamo嗆 0-6 G鏎nik II 璚zna
Ruch Ryki 1-2 Orion Niedrzwica Du瘸
Kryszta Werbkowice 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola

Kolejka 23 - 3 maja

Grom K彗olewnica 1-0 Opolanin Opole Lubelskie
ζda 1945 Bi貪oraj 0-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Orion Niedrzwica Du瘸 4-0 Kryszta Werbkowice
G鏎nik II 璚zna 5-1 Ruch Ryki
W這dawianka W這dawa 5-1 Omega Stary Zamo嗆
Orl皻a ㄆk闚 1-1 Lewart Lubart闚
AMSPN Hetman Zamo嗆 3-0 Victoria 痂ud
Czarni D瑿lin 1-3 Janowianka Jan闚 Lubelski

Kolejka 24 - 9-10 maja

Janowianka Jan闚 Lubelski 1-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Victoria 痂ud 3-0 Czarni D瑿lin (wo)
Grom K彗olewnica 1-1 AMSPN Hetman Zamo嗆
Lewart Lubart闚 4-0 Opolanin Opole Lubelskie
Omega Stary Zamo嗆 1-1 Orl皻a ㄆk闚
Ruch Ryki 6-1 W這dawianka W這dawa
Kryszta Werbkowice 1-0 G鏎nik II 璚zna
Powi郵ak Ko雟kowola 1-1 Orion Niedrzwica Du瘸

Kolejka 25 - 16-17 maja

ζda 1945 Bi貪oraj 1-2 Orion Niedrzwica Du瘸
G鏎nik II 璚zna 2-0 Powi郵ak Ko雟kowola
W這dawianka W這dawa 1-2 Kryszta Werbkowice
Orl皻a ㄆk闚 2-0 Ruch Ryki
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Omega Stary Zamo嗆
AMSPN Hetman Zamo嗆 6-0 Lewart Lubart闚
Czarni D瑿lin 0-2 Grom K彗olewnica
Janowianka Jan闚 Lubelski 0-3 Victoria 痂ud

Kolejka 26 - 23-24 maja

Victoria 痂ud 1-3 ζda 1945 Bi貪oraj
Grom K彗olewnica 0-3 Janowianka Jan闚 Lubelski
Lewart Lubart闚 5-1 Czarni D瑿lin
Omega Stary Zamo嗆 0-2 AMSPN Hetman Zamo嗆
Ruch Ryki 1-3 Opolanin Opole Lubelskie
Kryszta Werbkowice 2-1 Orl皻a ㄆk闚
Powi郵ak Ko雟kowola 2-4 W這dawianka W這dawa
Orion Niedrzwica Du瘸 3-5 G鏎nik II 璚zna

Kolejka 27 - 30-31 maja

ζda 1945 Bi貪oraj 6-0 G鏎nik II 璚zna
W這dawianka W這dawa 1-2 Orion Niedrzwica Du瘸
Orl皻a ㄆk闚 2-1 Powi郵ak Ko雟kowola
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Kryszta Werbkowice
AMSPN Hetman Zamo嗆 4-0 Ruch Ryki
Czarni D瑿lin 2-0 Omega Stary Zamo嗆
Janowianka Jan闚 Lubelski 1-3 Lewart Lubart闚
Victoria 痂ud 1-0 Grom K彗olewnica

Kolejka 28 - 3 czerwca

Grom K彗olewnica 2-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Lewart Lubart闚 3-0 Victoria 痂ud
Omega Stary Zamo嗆 0-0 Janowianka Jan闚 Lubelski
Ruch Ryki 3-2 Czarni D瑿lin
Kryszta Werbkowice 1-1 AMSPN Hetman Zamo嗆
Powi郵ak Ko雟kowola 2-2 Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica Du瘸 1-2 Orl皻a ㄆk闚
G鏎nik II 璚zna 0-4 W這dawianka W這dawa

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

ζda 1945 Bi貪oraj 1-2 W這dawianka W這dawa
Orl皻a ㄆk闚 0-2 G鏎nik II 璚zna
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Orion Niedrzwica Du瘸
AMSPN Hetman Zamo嗆 1-3 Powi郵ak Ko雟kowola
Czarni D瑿lin 0-1 Kryszta Werbkowice
Janowianka Jan闚 Lubelski 3-1 Ruch Ryki
Victoria 痂ud 0-2 Omega Stary Zamo嗆
Grom K彗olewnica 0-0 Lewart Lubart闚

Kolejka 30 - 13 czerwca

Lewart Lubart闚 1-0 ζda 1945 Bi貪oraj
Omega Stary Zamo嗆 1-2 Grom K彗olewnica
Ruch Ryki 1-3 Victoria 痂ud
Kryszta Werbkowice 1-1 Janowianka Jan闚 Lubelski
Powi郵ak Ko雟kowola 2-1 Czarni D瑿lin
Orion Niedrzwica Du瘸 0-0 AMSPN Hetman Zamo嗆
G鏎nik II 璚zna 1-3 Opolanin Opole Lubelskie
W這dawianka W這dawa 3-0 Orl皻a ㄆk闚
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
ζda Bi貪oraj
3:1
W這dawianka W這dawa
Nast瘼ny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
W這dawianka W這dawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Che軛ianka Che軛 32 85
2. G鏎nik II 璚zna 32 73
3. Hetman Zamo嗆 32 69
...
10. W這dawianka W這dawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczy幡ie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Pi趾arski

MOSiR W這dawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrze穎ne!