Strona G堯wna FORUM 21.11.2017 09:09:19
Nawigacja
W這dawianka
  Historia
  Stadion
  Zarz康

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gad瞠ty
  Vlepki
  如iewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?
 Terminarz/wyniki 2013/2014
Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Unia Bia這pole 2-2 Granica Dorohusk
Start Krasnystaw 1-0 Ogniwo Wierzbica
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-6 Unia Rejowiec
Brat Siennica Nadolna 4-3 W這dawianka W這dawa
Frassati Fajs豉wice 3-2 Hutnik Ruda-Huta
Ruch Izbica 4-1 GKS P豉wanice/Kamie
K這s Che軛 2-1 Vojs豉wia Wojs豉wice

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Granica Dorohusk 6-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
GKS P豉wanice/Kamie 2-2 K這s Che軛
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Ruch Izbica
W這dawianka W這dawa 5-0 Frassati Fajs豉wice
Unia Rejowiec 3-0 Brat Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica 1-1 Sp馧dzielca Siedliszcze
Unia Bia這pole 0-2 Start Krasnystaw

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 wrze郾ia

Start Krasnystaw 4-3 Granica Dorohusk
Sp馧dzielca Siedliszcze 0-5 Unia Bia這pole
Brat Siennica Nadolna 0-4 Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajs豉wice 4-4 Unia Rejowiec
Ruch Izbica 1-2 W這dawianka W這dawa
K這s Che軛 5-1 Hutnik Ruda-Huta
Vojs豉wia Wojs豉wice 1-7 GKS P豉wanice/Kamie

Kolejka 4 - 7-8 wrze郾ia

Granica Dorohusk 7-1 GKS P豉wanice/Kamie
Hutnik Ruda-Huta 4-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
W這dawianka W這dawa 3-1 K這s Che軛
Unia Rejowiec 2-1 Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica 3-0 Frassati Fajs豉wice
Unia Bia這pole 4-0 Brat Siennica Nadolna
Start Krasnystaw 10-0 Sp馧dzielca Siedliszcze

Kolejka 5 - 14-15 wrze郾ia

Sp馧dzielca Siedliszcze 0-6 Granica Dorohusk
Brat Siennica Nadolna 1-4 Start Krasnystaw
Frassati Fajs豉wice 2-1 Unia Bia這pole
Ruch Izbica 1-3 Ogniwo Wierzbica
K這s Chelm 4-2 Unia Rejowiec
Vojs豉wia Wojs豉wice 0-7 W這dawianka W這dawa
GKS P豉wanice/Kamie 3-1 Hutnik Ruda-Huta

Kolejka 6 - 21-22 wrze郾ia

Granica Dorohusk 3-1 Hutnik Ruda-Huta
W這dawianka W這dawa 6-1 GKS P豉wanice/Kamie
Unia Rejowiec 2-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Ogniwo Wierzbica 1-3 K這s Che軛
Unia Bia這pole 3-0 Ruch Izbica
Start Krasnystaw 2-1 Frassati Fajs豉wice
Sp馧dzielca Siedliszcze 3-9 Brat Siennica Nadolna

Kolejka 7 - 28-29 wrze郾ia

Brat Siennica Nadolna 3-2 Granica Dorohusk
Frassati Fajs豉wice 4-4 Sp馧dzielca Siedliszcze
Ruch Izbica 0-9 Start Krasnystaw
K這s Che軛 0-1 Unia Bia這pole
Vojs豉wia Wojs豉wice 2-5 Ogniwo Wierzbica
GKS P豉wanice/Kamie 1-2 Unia Rejowiec
Hutnik Ruda-Huta 1-3 W這dawianka W這dawa

Kolejka 8 - 5-6 pa寮ziernika

Granica Dorohusk 0-0 W這dawianka W這dawa
Unia Rejowiec 3-1 Hutnik Ruda-Huta
Ogniwo Wierzbica 2-1 GKS P豉wanice/Kamie
Unia Bia這pole 9-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Start Krasnystaw 2-2 K這s Che軛
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-0 Ruch Izbica
Brat Siennica Nadolna 5-1 Frassati Fajs豉wice

Kolejka 9 - 12-13 pa寮ziernika

Frassati Fajs豉wice 1-1 Granica Dorohusk
Ruch Izbica 1-0 Brat Siennica Nadolna
K這s Che軛 6-0 Sp馧dzielca Siedliszcze
Vojs豉wia Wojs豉wice 1-6 Start Krasnystaw
GKS P豉wanice/Kamie 2-2 Unia Bia這pole
Hutnik Ruda-Huta 3-3 Ogniwo Wierzbica
W這dawianka W這dawa 5-1 Unia Rejowiec

Kolejka 10 - 19-20 pa寮ziernika

Granica Dorohusk 2-0 Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica 2-4 W這dawianka W這dawa
Unia Bia這pole 2-0 Hutnik Ruda-Huta
Start Krasnystaw 4-0 GKS P豉wanice/Kamie
Sp馧dzielca Siedliszcze 3-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Brat Siennica Nadolna 1-3 K這s Che軛
Frassati Fajs豉wice 2-0 Ruch Izbica

Kolejka 11 - 26-27 pa寮ziernika

Ruch Izbica 1-1 Granica Dorohusk
K這s Che軛 1-3 Frassati Fajs豉wice
Vojs豉wia Wojs豉wice 2-3 Brat Siennica Nadolna
GKS P豉wanice/Kamie 5-0 Sp馧dzielca Siedliszcze
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Start Krasnystaw
W這dawianka W這dawa 3-2 Unia Bia這pole
Unia Rejowiec 1-1 Ogniwo Wierzbica

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Granica Dorohusk 2-1 Ogniwo Wierzbica
Unia Bia這pole 3-3 Unia Rejowiec
Start Krasnystaw 2-3 W這dawianka W這dawa
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-1 Hutnik Ruda-Huta
Brat Siennica Nadolna 2-1 GKS P豉wanice/Kamie
Frassati Fajs豉wice 9-2 Vojs豉wia Wojs豉wice
Ruch Izbica 1-7 K這s Che軛

Kolejka 13 - 9-10 listopada

K這s Che軛 0-1 Granica Dorohusk
Vojs豉wia Wojs豉wice 0-7 Ruch Izbica (wo)
GKS P豉wanice/Kamie 3-7 Frassati Fajs豉wice
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Brat Siennica Nadolna
W這dawianka W這dawa 9-1 Sp馧dzielca Siedliszcze
Unia Rejowiec 0-4 Start Krasnystaw
Ogniwo Wierzbica 3-1 Unia Bia這pole

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Granica Dorohusk 1-2 Unia Bia這pole
Ogniwo Wierzbica 1-0 Start Krasnystaw
Unia Rejowiec 2-0 Sp馧dzielca Siedliszcze
W這dawianka W這dawa 4-1 Brat Siennica Nadolna
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Frassati Fajs豉wice
GKS P豉wanice/Kamie 3-2 Ruch Izbica
Vojs豉wia Wojs豉wice 0-8 K這s Che軛

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Vojs豉wia Wojs豉wice 0-5 Granica Dorohusk
K這s Che軛 1-0 GKS P豉wanice/Kamie
Ruch Izbica 3-0 (wo) Hutnik Ruda-Huta
Frassati Fajs豉wice 2-2 W這dawianka W這dawa
Brat Siennica Nadolna 1-3 Unia Rejowiec
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-3 Ogniwo Wierzbica
Start Krasnystaw 4-0 Unia Bia這pole

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Granica Dorohusk 3-2 Start Krasnystaw
Unia Bia這pole 7-1 Sp馧dzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica 4-2 Brat Siennica Nadolna
Unia Rejowiec 1-0 Frassati Fajs豉wice
W這dawianka W這dawa 7-0 Ruch Izbica
Hutnik Ruda-Huta 2-4 K這s Che軛
GKS P豉wanice/Kamie 3-1 Vojs豉wia Wojs豉wice

Kolejka 17 - 1 maja

GKS P豉wanice/Kamie 1-8 Granica Dorohusk
Vojs豉wia Wojs豉wice 2-3 Hutnik Ruda-Huta
K這s Che軛 2-1 W這dawianka W這dawa
Ruch Izbica 0-3 Unia Rejowiec
Frassati Fajs豉wice 2-2 Ogniwo Wierzbica
Brat Siennica Nadolna 2-1 Unia Bia這pole
Sp馧dzielca Siedliszcze 0-5 Start Krasnystaw

Kolejka 18 - 4 maja

Granica Dorohusk 13-2 Sp馧dzielca Siedliszcze
Start Krasnystaw 1-0 Brat Siennica Nadolna
Unia Bia這pole 5-0 Frassati Fajs豉wice
Ogniwo Wierzbica 3-1 Ruch Izbica
Unia Rejowiec 2-1 K這s Che軛
W這dawianka W這dawa 9-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Hutnik Ruda-Huta 1-0 GKS P豉wanice/Kamie

Kolejka 19 - 10-11 maja

Hutnik Ruda-Huta 0-8 Granica Dorohusk
GKS P豉wanice/Kamie 3-3 W這dawianka W這dawa
Vojs豉wia Wojs豉wice 3-3 Unia Rejowiec
K這s Che軛 2-1 Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica 4-4 Unia Bia這pole
Frassati Fajs豉wice 1-2 Start Krasnystaw
Brat Siennica Nadolna 8-1 Sp馧dzielca Siedliszcze

Kolejka 20 - 17-18 maja

Granica Dorohusk 6-0 Brat Siennica Nadolna
Sp馧dzielca Siedliszcze 4-0 Frassati Fajs豉wice
Start Krasnystaw 1-1 Ruch Izbica
Unia Bia這pole 1-2 K這s Che軛
Ogniwo Wierzbica 7-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Unia Rejowiec 3-1 GKS P豉wanice/Kamie
W這dawianka W這dawa 4-1 Hutnik Ruda-Huta

Kolejka 21 - 24-25 maja

W這dawianka W這dawa 3-0 Granica Dorohusk
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Unia Rejowiec
GKS P豉wanice/Kamie 1-2 Ogniwo Wierzbica
Vojs豉wia Wojs豉wice 2-5 Unia Bia這pole
K這s Che軛 1-1 Start Krasnystaw
Ruch Izbica 1-1 Sp馧dzielca Siedliszcze
Frassati Fajs豉wice 3-9 Brat Siennica Nadolna

Kolejka 22 - 31 maja-1 czerwca

Granica Dorohusk 6-0 Frassati Fajs豉wice
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ruch Izbica
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-2 K這s Che軛
Start Krasnystaw 7-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Unia Bia這pole 4-0 GKS P豉wanice/Kamie
Ogniwo Wierzbica 0-1 Hutnik Ruda-Huta
Unia Rejowiec 0-4 W這dawianka W這dawa

Kolejka 23 - 7-8 czerwca

Unia Rejowiec 0-3 Granica Dorohusk
W這dawianka W這dawa 7-1 Ogniwo Wierzbica
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Unia Bia這pole
GKS P豉wanice/Kamie 2-4 Start Krasnystaw
Vojs豉wia Wojs豉wice 2-4 Sp馧dzielca Siedliszcze
K這s Che軛 4-2 Brat Siennica Nadolna
Ruch Izbica 1-7 Frassati Fajs豉wice

Kolejka 24 - 14-15 czerwca

Granica Dorohusk 14-1 Ruch Izbica
Frassati Fajs豉wice 4-1 K這s Che軛
Brat Siennica Nadolna 5-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Sp馧dzielca Siedliszcze 3-5 GKS P豉wanice/Kamie
Start Krasnystaw 5-0 Hutnik Ruda-Huta
Unia Bia這pole 3-3 W這dawianka W這dawa
Ogniwo Wierzbica 5-3 Unia Rejowiec

Kolejka 25 - 22 czerwca

Ogniwo Wierzbica 2-1 Granica Dorohusk
Unia Rejowiec 4-1 Unia Bia這pole
W這dawianka W這dawa 2-0 Start Krasnystaw
Hutnik Ruda-Huta 4-2 Sp馧dzielca Siedliszcze
GKS P豉wanice/Kamie 4-2 Brat Siennica Nadolna
Vojs豉wia Wojs豉wice 1-8 Frassati Fajs豉wice
K這s Che軛 2-4 Ruch Izbica

Kolejka 26 - 29 czerwca

Granica Dorohusk 1-3 K這s Che軛
Ruch Izbica 4-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Frassati Fajs豉wice 8-0 GKS P豉wanice/Kamie
Brat Siennica Nadolna 3-4 Hutnik Ruda-Huta
Sp馧dzielca Siedliszcze 8-10 W這dawianka W這dawa
Start Krasnystaw 7-1 Unia Rejowiec
Unia Bia這pole 4-0 Ogniwo Wierzbica
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
ζda Bi貪oraj
3:1
W這dawianka W這dawa
Nast瘼ny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
W這dawianka W這dawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Che軛ianka Che軛 32 85
2. G鏎nik II 璚zna 32 73
3. Hetman Zamo嗆 32 69
...
10. W這dawianka W這dawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczy幡ie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Pi趾arski

MOSiR W這dawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrze穎ne!