Strona Główna FORUM 21.11.2017 09:15:44
Nawigacja
Włodawianka
  Historia
  Stadion
  Zarząd

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gadżety
  Vlepki
  Śpiewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 Terminarz/wyniki 2011/2012
1 kolejka - 13/14.08.2011

Janowianka Janów Lubelski 1-3 Huczwa Tyszowce
GKS Bogdanka II 2-3 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Orlęta Łuków 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Omega Stary Zamość 2-0 Orion Niedrzwica
MKS Ryki 4-1 Start Krasnystaw
Stal Poniatowa 0-5 Wieniawa Lublinianka
Podlasie II Biała Podlaska 1-1 Unia Bełżyce

2 kolejka - 20/21.08.2011

Huczwa Tyszowce 3-1 Unia Bełżyce
Wieniawa Lublinianka 5-0 Podlasie II Biała Podlaska
Start Krasnystaw 0-0 Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica 0-0 MKS Ryki
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Omega Stary Zamość
Orlęta Łuków 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Lewart Lubartów 4-1 Włodawianka Włodawa
Janowianka Janów Lubelski 0-2 GKS Bogdanka II

3 kolejka - 27/28.08.2011

GKS Bogdanka II 3-1 Huczwa Tyszowce
Włodawianka Włodawa 1-2 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 0-0 Lewart Lubartów
Omega Stary Zamość 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn
MKS Ryki 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Stal Poniatowa 1-1 Orion Niedrzwica
Podlasie II Biała Podlaska 2-1 Start Krasnystaw
Unia Bełzyce 1-5 Wieniawa Lublinianka

4 kolejka - 31.08.2011 (środa)

Huczwa Tyszowce 2-3 Wieniawa Lublinianka
Start Krasnystaw 1-1 Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica 0-0 Podlasie II Biała Podlaska
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Stal Poniatowa
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 MKS Ryki
Lewart Lubartów 0-1 Omega Stary Zamość
Janowianka Janów Lubelski 1-5 Orlęta Łuków
GKS II Bogdanka 2-0 Włodawianka Włodawa

5 kolejka - 3/4.09.2011

Włodawianka Włodawa 1-2 Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków 0-0 GKS II Bogdanka
Omega Stary Zamość 4-1 Janowianka Janów Lubelski
MKS Ryki 0-3 Lewart Lubartów
Stal Poniatowa 0-0 Roztocze Szczerzeszyn
Podlasie II Biała Podlaska 2-0 Sparta Rejowiec Farbryczny
Unia Bełżyce 0-3 Orion Niedrzwica
Wieniawa Lublinianka 12-1 Start Krasnystaw

6 kolejka - 10/11.09.2011

Huczwa Tyszowce 6-3 Start Krasnystaw
Orion Niedrzwica 0-1 Wieniawa Lublinianka
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Unia Bełżyce
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 Podlasie II Biała Podlaska
Lewart Lubartów 2-0 Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski 2-4 MKS Ryki
GKS II Bogdanka 4-0 Omega Stary Zamość
Włodawianka Włodawa 1-2 Orlęta Łuków

7 kolejka - 17/18.09.2011

Orlęta Łuków 5-0 Huczwa Tyszowce
Omega Stary Zamość 1-0 Włodawianka Włodawa
MKS Ryki 0-0 GKS II Bogdanka
Stal Poniatowa 0-1 Janowianka Janów Lubelski
Podlasie II Biała Podlaska 2-0 Lewart Lubartów
Unia Bełżyce 0-6 Roztocze Szczebrzeszyn
Wieniawa Lublinianka 5-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Start Krasnystaw 2-4 Orion Niedrzwica

8 kolejka - 24/25.09.2011

Huczwa Tyszowce 3-3 Orion Niedrzwica
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Start Krasnystaw
Roztocze Szczebrzeszyn 1-5 Wieniawa Lublinianka
Lewart Lubartów 0-2 Unia Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Podlasie II Biała Podlaska
GKS II Bogdanka 12-1 Sal Poniatowa
Włodawianka Włodawa 2-1 MKS Ryki
Orlęta Łuków 2-0 Omega Stary Zamość

9 kolejka - 1/2.10.2011

Omega Stary Zamość 2-0 Huczwa Tyszowce
MKS Ryki 0-0 Orlęta Łuków
Stal Poniatowa 2-3 Włodawianka Włodawa
Podlasie II Biała Podlaska 0-4 GKS II Bogdanka
Unia Bełżyce 0-2 Janowianka Janów Lubelski
Wieniawa Lublinianka 3-0 Lewart Lubartów
Start Krasnystaw 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Orion Niedrzwica 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny

10 kolejka - 8/9.10.2011

Huczwa Tyszowce 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Orion Niedrzwica
Lewart Lubartów 2-1 Start Krasnystaw
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Wieniawa Lublinianka
GKS II Bogdanka 10-0 Unia Bełżyce
Włodawianka Włodawa 1-3 Podlasie II Biała Podlaska
Orlęta Łuków 7-0 Stal Poniatowa
Omega Stary Zamość 1-0 MKS Ryki

11 kolejka - 15/16.10.2011

MKS Ryki 2-2 Huczwa Tyszowce
Stal Poniatowa 0-3 Omega Stary Zamość
Podlasie II Biała Podlaska 1-3 Orlęta Łuków
Unia Bełżyce 2-3 Włodawianka Włodawa
Wieniawa Lublinianka 3-1 GKS II Bogdanka
Start Krasnystaw 1-3 Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica 1-1 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn

12 kolejka - 22/23.10.2011

Huczwa Tyszowce 7-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Lewart Lubartów 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Orion Niedrzwica
GKS II Bogdanka 12-1 Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa 0-2 Wieniawa Lublinianka
Orlęta Łuków 6-1 Unia Bełżyce
Omega Stary Zamość 2-1 Podlasie II Biała Podlaska
MKS Ryki 0-2 Stal Poniatowa

13 kolejka - 29/30.10.2011

Stal Poniatowa 0-1 Huczwa Tyszowce
Podlasie II Biała Podlaska 2-5 MKS Ryki
Unia Bełżyce 0-1 Omega Stary Zamość
Wieniawa Lublinianka 1-3 Orlęta Łuków
Start Krasnystaw 0-3 Włodawianka Włodawa
Orion Niedrzwica 1-1 GKS II Bogdanka
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Janowianka Janów Lubelski
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Lewart Lubartów

14 kolejka - 5/6.11.2011

Huczwa Tyszowce 0-1 Lewart Lubartów
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
GKS II Bogdanka 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa 2-1 Orion Niedrzwica
Orlęta Łuków 6-2 Start Krasnystaw
Omega Stary Zamość 0-0 Wieniawa Lublinianka
MKS Ryki 6-0 Unia Bełżyce
Stal Poniatowa 2-1 Podlasie II Biała Podlaska

15 kolejka - 11/13.11.2011

Podlasie II Biała Podlaska 0-3 Huczwa Tyszowce
Unia Bełżyce 5-0 Stal Poniatowa
Wieniawa Lublinianka 3-2 MKS Ryki
Start Krasnystaw 1-2 Omega Stary Zamość
Orion Niedrzwica 0-3 Orlęta Łuków
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Włodawianka Włodawa
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 GKS II Bogdanka
Lewart Lubartów 3-1 Janowianka Janów Lubelski

16 kolejka - 17/18.03.2012

Huczwa Tyszowce 0:1 Janowianka Janów Lubelski
Lewart Lubartów 0:3 GKS II Bogdanka
Roztocze Szczebrzeszyn 0:4 Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny 1:1 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 1:1 Omega Stary Zamość
Start Krasnystaw 2:1 Ruch Ryki
Lublinianka 1:0 Stal Poniatowa
Unia Bełżyce 1:4 Podlasie II Biała Podlaska

17 kolejka - 24/25.03.2012

Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Orlęta Łuków
Unia Bełżyce 3-4 Huczwa Tyszowce
Stal Poniatowa 2-1 Start Krasnystaw
Omega Stary Zamość 2-1 Sparta Rejowiec
Włodawianka Włodawa 4-0 Lewart Lubartów
GKS Bogdanka II 1-0 Janowianka
Podlasie II 0–1 Lublinianka-Wieniawa
Ruch Ryki 3-1 Orion Niedrzwica Duża

18 kolejka - 31.03/01.04.2012

Huczwa Tyszowce 0-5 Bogdanka II Łęczna
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 1-1 Orlęta Łuków
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Omega Stary Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ruch Ryki
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Stal Poniatowa
Start Krasnystaw 0-3 Podlasie II Biała Podlaska
Lublinianka-Wieniawa 3-1 BKS Unia Bełżyce

19 kolejka - 14/15.04.2012

Lublinianka-Wieniawa 2-0 Huczwa Tyszowce
BKS Unia Bełżyce 0-2 Start Krasnystaw
Podlasie II Biała Podlaska 2-2 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Ryki 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Omega Stary Zamość 0-2 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 1-1 Janowianka Janów Lubelski
Włodawianka Włodawa 1-1 Bogdanka II Łęczna

20 kolejka - 21/22.04.2012

Huczwa Tyszowce 5-0 Włodawianka Włodawa
Bogdanka II Łęczna 0-1 Orlęta Łuków
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Omega Stary Zamość
Lewart Lubartów 5-0 Ruch Ryki
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Stal Poniatowa
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Podlasie II Biała Podlaska
Orion Niedrzwica Duża 3-0 BKS Unia Bełżyce
Start Krasnystaw 1-6 Lublinianka/Wieniawa Lublin

21 kolejka - 28/29.04.2012

Start Krasnystaw 3-0 Huczwa Tyszowce
Lublinianka/Wieniawa Lublin 1-0 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia Bełżyce 0-5 Sparta Rejowiec Fabryczny
Podlasie II Biała Podlaska 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Poniatowa 0-2 Lewart Lubartów
Ruch Ryki 1-0 Janowianka Janów Lubelski
Omega Stary Zamość 0-3 Bogdanka II Łęczna
Orlęta Łuków 3-0 Włodawianka Włodawa

22 kolejka - 02.05.2012

Huczwa Tyszowce 1-4 Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa 1-1 Omega Stary Zamość
Bogdanka II Łęczna 10-0 Ruch Ryki
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Stal Poniatowa
Lewart Lubartów 1-1 Podlasie II Biała Podlaska
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 BKS Unia Bełżyce
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Lublinianka/Wieniawa Lublin
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Start Krasnystaw

23 kolejka - 05/06.05.2012

Orion Niedrzwica Duża 5-1 Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lublinianka/Wieniawa Lublin 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn
BKS Unia Bełżyce 0-5 Lewart Lubartów
Podlasie II Biała Podlaska 1-2 Janowianka Janów Lubelski
Stal Poniatowa 3-2 Bogdanka II Łęczna
Ruch Ryki 4-3 Włodawianka Włodawa
Omega Stary Zamość 0-3 Orlęta Łuków

24 kolejka - 12/13.05.2012

Huczwa Tyszowce 0-3 Omega Stary Zamość
Orlęta Łuków 3-2 Ruch Ryki
Włodawianka Włodawa 2-2 Stal Poniatowa
Bogdanka II Łęczna 7-2 Podlasie II Biała Podlaska
Janowianka Janów Lubelski 5-0 BKS Unia Bełżyce
Lewart Lubartów 0-1 Wieniawa Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Orion Niedrzwica Duża

25 kolejka - 19/20.05.2012

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Huczwa Tyszowce
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Start Krasnystaw 6-1 Lewart Lubartów
Lublinianka-Wieniawa Lublin 4-2 Janowianka Janów Lubelski
BKS Unia Bełżyce 0-5 Bogdanka II Łęczna
Podlasie II Biała Podlaska 3-2 Włodawianka Włodawa
Stal Poniatowa 0-2 Orlęta Łuków
Ruch Ryki 1-3 Omega Stary Zamość

26 kolejka - 26/27.05.2012

Huczwa Tyszowce 5-6 Ruch Ryki
Omega Stary Zamość 4-3 Stal Poniatowa
Orlęta Łuków 3-2 Podlasie II Biała Podlaska
Włodawianka Włodawa 7-0 BKS Unia Bełżyce
Bogdanka II Łęczna 0-0 Lublinianka-Wieniawa Lublin
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Start Krasnystaw
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 1-1 Orion Niedrzwica Duża

27 kolejka - 26/27.05.2012

Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Huczwa Tyszowce
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Lewart Lubartów
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Janowianka Janów Lubelski
Start Krasnystaw 0-0 Bogdanka II Łęczna
Wieniawa Lublin 4-2 Włodawianka Włodawa
BKS Unia Bełżyce 0-5 Orlęta Łuków
Podlasie II Biała Podlaska 0-2 Omega Stary Zamość
Stal Poniatowa 6-2 Ruch Ryki

28 kolejka - 9/10.06.2012

Huczwa Tyszowce 0-2 Stal Poniatowa
Ruch Ryki 1-3 Podlasie II Biała Podlaska
Omega Stary Zamość 5-0 BKS Unia Bełżyce
Orlęta Łuków 0-1 Wieniawa Lublin
Włodawianka Włodawa 1-2 Start Krasnystaw
Bogdanka II Łęczna 3-2 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn

29 kolejka - 17.06.2012

Lewart Lubartów 3-1 Huczwa Tyszowce
Roztocze Szczebrzeszyn 3-3 Janowianka Janów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-3 Bogdanka II Łęczna
Orion Niedrzwica Duża 2-4 Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 0-2 Orlęta Łuków
Lublinianka-Wieniawa Lublin 1-0 Omega Stary Zamość
BKS Unia Bełżyce 0-1 Ruch Ryki
Podlasie II Biała Podlaska 1-1 Stal Poniatowa

30 kolejka - 24.06.2012

Huczwa Tyszowce 1-5 Podlasie II Biała Podlaska
Stal Poniatowa 6-3 BKS Unia Bełżyce
Ruch Ryki 2-3 Wieniawa Lublin
Omega Stary Zamość 0-2 Start Krasnystaw
Orlęta Łuków 6-0 Orion Niedrzwica Duża
Włodawianka Włodawa 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Bogdanka II Łęczna 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Lewart Lubartów
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
Łada Biłgoraj
3:1
Włodawianka Włodawa
Następny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
Włodawianka Włodawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Chełmianka Chełm 32 85
2. Górnik II Łęczna 32 73
3. Hetman Zamość 32 69
...
10. Włodawianka Włodawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczyźnie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Piłkarski

MOSiR Włodawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrzeżone!