Strona G堯wna FORUM 21.11.2017 09:15:49
Nawigacja
W這dawianka
  Historia
  Stadion
  Zarz康

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gad瞠ty
  Vlepki
  如iewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?
 Terminarz/wyniki
Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

W這dawianka W這dawa 3-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Vitrum Wola Uhruska 4-0 Hetman 草趾iewka
K這s Che軛 5-1 P豉wanice Kamie
Frassati Fajs豉wice 5-1 Ruch Izbica
Sawena Sawin 3-0 Sp馧dzielca Siedliszcze (wo)
Wynik z boiska 0-2 zweryfikowany na walkower. W dru篡nie go軼i gra nieuprawniony zawodnik
Brat Siennica Nadolna 3-0 Unia Bia這pole (wo)
Agros Suchawa 0-0 Ogniwo Wierzbica

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Vojs豉wia Wojs豉wice 0-3 Ogniwo Wierzbica
Unia Bia這pole 1-0 Agros Suchawa
Sp馧dzielca Siedliszcze 0-3 Brat Siennica Nadolna (wo)
Wynik z boiska 2-4 zweryfikowany na walkower. W dru篡nie gospodarzy gra nieuprawniony zawodnik.
Ruch Izbica 4-0 Sawena Sawin
P豉wanice Kamie 2-0 Frassati Fajs豉wice
Hetman 草趾iewka 2-0 K這s Che軛
W這dawianka W這dawa 3-1 Vitrum Wola Uhruska

Kolejka 3 - 1-2 wrze郾ia

Vitrum Wola Uhruska 3-4 Vojs豉wia Wojs豉wice
K這s Che軛 2-3 W這dawianka W這dawa
Frassati Fajs豉wice 0-10 Hetman 草趾iewka
Sawena Sawin 0-1 P豉wanice Kamie
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ruch Izbica
Agros Suchawa 2-0 Sp馧dzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica 2-0 Unia Bia這pole

Kolejka 4 - 8-9 wrze郾ia

Vojs豉wia Wojs豉wice 4-4 Unia Bia這pole
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-5 Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica 0-3 Agros Suchawa
P豉wanice Kamie 0-2 Brat Siennica Nadolna
Hetman 草趾iewka 11-1 Sawena Sawin
W這dawianka W這dawa 7-1 Frassati Fajs豉wice
Vitrum Wola Uhruska 1-1 K這s Che軛

Kolejka 5 - 15-16 wrze郾ia

K這s Che軛 5-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Frassati Fajs豉wice 0-6 Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin 3-8 W這dawianka W這dawa
Brat Siennica Nadolna 2-1 Hetman 草趾iewka
Agros Suchawa 4-2 P豉wanice Kamie
Ogniwo Wierzbica 3-1 Ruch Izbica
Mecz w Izbicy
Unia Bia這pole 4-2 Sp馧dzielca Siedliszcze

Kolejka 6 - 22-23 wrze郾ia

Vojs豉wia Wojs豉wice 4-4 Sp馧dzielca Siedliszcze
Ruch Izbica 4-4 Unia Bia這pole
P豉wanice Kamie 7-4 Ogniwo Wierzbica
Hetman 草趾iewka 4-2 Agros Suchawa
W這dawianka W這dawa 2-1 Brat Siennica Nadolna
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Sawena Sawin
K這s Che軛 1-3 Frassati Fajs豉wice

Kolejka 7 - 29-30 wrze郾ia

Frassati Fajs豉wice 6-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Sawena Sawin 2-0 K這s Che軛
Brat Siennica Nadolna 0-1 Vitrum Wola Uhruska
Agros Suchawa 0-0 W這dawianka W這dawa
Ogniwo Wierzbica 1-3 Hetman 草趾iewka
Unia Bia這pole 3-2 P豉wanice Kamie
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-3 Ruch Izbica

Kolejka 8 - 6-7 pa寮ziernika

Vojs豉wia Wojs豉wice 3-3 Ruch Izbica
P豉wanice Kamie 4-1 Sp馧dzielca Siedliszcze
Hetman 草趾iewka 8-1 Unia Bia這pole
W這dawianka W這dawa 3-0 Ogniwo Wierzbica
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Agros Suchawa (wo)
K這s Che軛 0-1 Brat Siennica Nadolna
Frassati Fajs豉wice 6-3 Sawena Sawin

Kolejka 9 - 13-14 pa寮ziernika

Sawena Sawin 1-3 Vojs豉wia Wojs豉wice
Brat Siennica Nadolna 1-0 Frassati Fajs豉wice
Agros Suchawa 1-6 K這s Che軛
Ogniwo Wierzbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska
Unia Bia這pole 2-3 W這dawianka W這dawa
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-4 Hetman 草趾iewka
Ruch Izbica 2-1 P豉wanice Kamie

Kolejka 10 - 20-21 pa寮ziernika

Vojs豉wia Wojs豉wice 3-3 P豉wanice Kamie
Hetman 草趾iewka 2-0 Ruch Izbica
W這dawianka W這dawa 3-0 Sp馧dzielca Siedliszcze (wo)
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Unia Bia這pole
K這s Che軛 4-2 Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajs豉wice 2-4 Agros Suchawa
Sawena Sawin 0-7 Brat Siennica Nadolna

Kolejka 11 - 27-28 pa寮ziernika

Brat Siennica Nadolna 4-3 Vojs豉wia Wojs豉wice
Agros Suchawa 10-1 Sawena Sawin
Ogniwo Wierzbica 3-0 Frassati Fajs豉wice
Unia Bia這pole 2-2 K這s Che軛
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-1 Vitrum Wola Uhruska
Ruch Izbica 0-4 W這dawianka W這dawa
P豉wanice Kamie 0-2 Hetman 草趾iewka

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Vojs豉wia Wojs豉wice 1-8 Hetman 草趾iewka
W這dawianka W這dawa 7-1 P豉wanice Kamie
Vitrum Wola Uhruska 5-0 Ruch Izbica
K這s Che軛 4-1 Sp馧dzielca Siedliszcze
Frassati Fajs豉wice 1-4 Unia Bia這pole
Sawena Sawin 2-5 Ogniwo Wierzbica
Brat Siennica Nadolna 1-3 Agros Suchawa

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Agros Suchawa 4-2 Vojs豉wia Wojs豉wice
Ogniwo Wierzbica 3-2 Brat Siennica Nadolna
Unia Bia這pole 3-0 Sawena Sawin
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-4 Frassati Fajs豉wice
Ruch Izbica 2-2 K這s Che軛
P豉wanice Kamie 1-4 Vitrum Wola Uhruska
Hetman 草趾iewka 3-3 W這dawianka W這dawa

Kolejka 14 - 29-30 marca

Vojs豉wia Wojs豉wice 1-4 W這dawianka W這dawa
Hetman 草趾iewka 3-2 Vitrum Wola Uhruska
P豉wanice Kamie 1-1 K這s Che軛
Ruch Izbica 2-2 Frassati Fajs豉wice
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-1 Sawena Sawin
Unia Bia這pole 9-1 Brat Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica 2-3 Agros Suchawa

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 6-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Agros Suchawa 0-4 Unia Bia這pole
Brat Siennica Nadolna 3-0 Sp馧dzielca Siedliszcze
Sawena Sawin 1-4 Ruch Izbica
Frassati Fajs豉wice 5-1 P豉wanice Kamie
K這s Che軛 0-2 Hetman 草趾iewka
Vitrum Wola Uhruska 2-1 W這dawianka W這dawa

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Vojs豉wia Wojs豉wice 2-4 Vitrum Wola Uhruska
W這dawianka W這dawa 1-0 K這s Che軛
Hetman 草趾iewka 3-1 Frassati Fajs豉wice
P豉wanice Kamie 7-2 Sawena Sawin
Ruch Izbica 2-1 Brat Siennica Nadolna
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-1 Agros Suchawa
Unia Bia這pole 0-3 Ogniwo Wierzbica

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Unia Bia這pole 0-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
Ogniwo Wierzbica 5-2 Sp馧dzielca Siedliszcze
Agros Suchawa 1-2 Ruch Izbica
Brat Siennica Nadolna 2-4 P豉wanice Kamie
Sawena Sawin 1-4 Hetman 草趾iewka
Frassati Fajs豉wice 1-3 W這dawianka W這dawa
K這s Che軛 3-6 Vitrum Wola Uhruska

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Vojs豉wia Wojs豉wice 2-1 K這s Che軛
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Frassati Fajs豉wice
W這dawianka W這dawa 8-1 Sawena Sawin
Hetman 草趾iewka 3-2 Brat Siennica Nadolna
P豉wanice Kamie 3-1 Agros Suchawa
Ruch Izbica 1-4 Ogniwo Wierzbica
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-4 Unia Bia這pole

Kolejka 19 - 4 maja

Sp馧dzielca Siedliszcze 2-1 Vojs豉wia Wojs豉wice
Unia Bia這pole 2-1 Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica 2-4 P豉wanice Kamie
Agros Suchawa 2-4 Hetman 草趾iewka
Brat Siennica Nadolna 1-2 W這dawianka W這dawa
Sawena Sawin 0-9 Vitrum Wola Uhruska
Frassati Fajs豉wice 6-4 K這s Che軛

Kolejka 20 - 11 maja

Vojs豉wia Wojs豉wice 8-2 Frassati Fajs豉wice
K這s Che軛 6-1 Sawena Sawin
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Brat Siennica Nadolna
W這dawianka W這dawa 2-0 Agros Suchawa
Hetman 草趾iewka 8-3 Ogniwo Wierzbica
P豉wanice Kamie 5-3 Unia Bia這pole
Ruch Izbica 4-0 Sp馧dzielca Siedliszcze

Kolejka 21 - 18 maja

Ruch Izbica 2-2 Vojs豉wia Wojs豉wice
Sp馧dzielca Siedliszcze - P豉wanice Kamie
Unia Bia這pole 3-2 Hetman 草趾iewka
Ogniwo Wierzbica 1-2 W這dawianka W這dawa
Agros Suchawa - Vitrum Wola Uhruska
Brat Siennica Nadolna - K這s Che軛
Sawena Sawin 2-1 Frassati Fajs豉wice

Kolejka 22 - 25 maja

Vojs豉wia Wojs豉wice 1-0 Sawena Sawin
Frassati Fajs豉wice 3-3 Brat Siennica Nadolna
K這s Che軛 4-1 Agros Suchawa
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Ogniwo Wierzbica
W這dawianka W這dawa 4-1 Unia Bia這pole
Hetman 草趾iewka 13-0 Sp馧dzielca Siedliszcze
P豉wanice Kamie 3-1 Ruch Izbica

Kolejka 23 - 1 czerwca

P豉wanice Kamie 3-5 Vojs豉wia Wojs豉wice
Ruch Izbica 2-2 Hetman 草趾iewka
Sp馧dzielca Siedliszcze 1-8 W這dawianka W這dawa
Unia Bia這pole 0-2 Vitrum Wola Uhruska
Ogniwo Wierzbica 3-5 K這s Che軛
Agros Suchawa 4-1 Frassati Fajs豉wice
Brat Siennica Nadolna 2-1 Sawena Sawin

Kolejka 24 - 8 czerwca

Vojs豉wia Wojs豉wice 3-4 Brat Siennica Nadolna
Sawena Sawin 1-4 Agros Suchawa
Frassati Fajs豉wice 1-2 Ogniwo Wierzbica
K這s Che軛 4-0 Unia Bia這pole
Vitrum Wola Uhruska 3-0 (wo) Sp馧dzielca Siedliszcze
W這dawianka W這dawa 7-1 Ruch Izbica
Hetman 草趾iewka 3-1 P豉wanice Kamie

Kolejka 25 - 15 czerwca

Hetman 草趾iewka 4-0 Vojs豉wia Wojs豉wice
P豉wanice Kamie 2-0 W這dawianka W這dawa
Ruch Izbica 0-3 Vitrum Wola Uhruska
Sp馧dzielca Siedliszcze 2-3 K這s Che軛
Unia Bia這pole 0-2 Frassati Fajs豉wice
Ogniwo Wierzbica 3-4 Sawena Sawin
Agros Suchawa 2-2 Brat Siennica Nadolna

Kolejka 26 - 22 czerwca

Vojs豉wia Wojs豉wice 3-2 Agros Suchawa
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin 1-2 Unia Bia這pole
Frassati Fajs豉wice 6-3 Sp馧dzielca Siedliszcze
K這s Che軛 2-1 Ruch Izbica
Vitrum Wola Uhruska 1-1 P豉wanice Kamie
W這dawianka W這dawa 0-0 Hetman 草趾iewka

Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
ζda Bi貪oraj
3:1
W這dawianka W這dawa
Nast瘼ny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
W這dawianka W這dawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Che軛ianka Che軛 32 85
2. G鏎nik II 璚zna 32 73
3. Hetman Zamo嗆 32 69
...
10. W這dawianka W這dawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczy幡ie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Pi趾arski

MOSiR W這dawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrze穎ne!