14-15 sierpnia

Janowianka Janów Lubelski 0-2 Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce 2-0 Orion Niedrzwica Duża
Start Krasnystaw 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Wieniawa Lublin 0-2 Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Włodawianka Włodawa
BKS Unia Bełżyce 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik 1-0 Orlęta Łuków
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Lewart Lubartów 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Orlęta Łuków 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa 3-1 BKS Unia Bełżyce
Lublinianka Lublin 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Wieniawa Lublin
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Start Krasnystaw
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Huczwa Tyszowce

Kolejka 3 – 28-29 sierpnia

Huczwa Tyszowce 1-0 Lewart Lubartów
Start Krasnystaw 1-0 Janowianka Janów Lubelski
Wieniawa Lublin 3-4 Orion Niedrzwica Duża
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
BKS Unia Bełżyce 2-0 Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik 5-0 Włodawianka Włodawa
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Orlęta Łuków

Kolejka 4 – 4-5 września

Lewart Lubartów 1-0 Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Włodawianka Włodawa 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Lublinianka Lublin 1-0 Stal Kraśnik
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 BKS Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Wieniawa Lublin
Huczwa Tyszowce 6-0 Start Krasnystaw

Kolejka 5 – 8 września

Start Krasnystaw 2-0 Lewart Lubartów
Wieniawa Lublin 4-2 Huczwa Tyszowce
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-3 Janowianka Janów Lubelski
BKS Unia Bełżyce 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Stal Kraśnik 5-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Lublinianka Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Włodawianka Włodawa (mecz we Włodawie)
Orlęta Łuków 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 6 – 11-12 września

Lewart Lubartów 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Włodawianka Włodawa 1-1 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Stal Kraśnik
Janowianka Janów Lubelski 1-0 BKS Unia Bełżyce
Huczwa Tyszowce 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski
Start Krasnystaw 2-2 Wieniawa Lublin

Kolejka 7 – 18-19 września

Wieniawa Lublin 0-0 Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Start Krasnystaw
BKS Unia Bełżyce 0-3 Huczwa Tyszowce
Stal Kraśnik 1-0 Janowianka Janów Lubelski
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Orion Niedrzwica Duża
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków 1-0 Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Włodawianka Włodawa

Kolejka 8 – 25-26 września

Lewart Lubartów 0-0 Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin 4-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Huczwa Tyszowce 2-0 Stal Kraśnik
Start Krasnystaw 2-3 BKS Unia Bełżyce
Wieniawa Lublin 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 9 – 2-3 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 0-6 Lewart Lubartów
BKS Unia Bełżyce 2-0 Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik 3-0 Start Krasnystaw (wo)
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Huczwa Tyszowce
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 1-0 Orion Niedrzwica Duża
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa 4:1 Lublinianka Lublin

Kolejka 10 – 9-10 października

Lewart Lubartów 4-0 Lublinianka Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Włodawianka Włodawa
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Start Krasnystaw 4-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Wieniawa Lublin 3-0 Stal Kraśnik (wo)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 11 – 16-17 października

BKS Unia Bełżyce 3-0 Lewart Lubartów
Stal Kraśnik 4:1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Wieniawa Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Start Krasnystaw
Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce
Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 Janowianka Janów Lubelski
Włodawianka Włodawa 4-1 Orion Niedrzwica Duża
Lublinianka Lublin 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 12 – 23-24 października

Lewart Lubartów 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Start Krasnystaw 0-3 Orlęta Łuków
Wieniawa Lublin 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
BKS Unia Bełżyce 0-1 Stal Kraśnik

Kolejka 13 – 30-31 października

Stal Kraśnik 1-0 Lewart Lubartów
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-3 BKS Unia Bełżyce
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków 0-0 Wieniawa Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 6-1 Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa 0-1 Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin 1-0 Janowianka Janów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 14 – 6-7 listopada

Lewart Lubartów 0-2 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Huczwa Tyszowce 3-0 Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw 1-2 Włodawianka Włodawa
Wieniawa Lublin 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Orlęta Łuków
BKS Unia Bełżyce 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Kraśnik 9-0 Dwernicki Stoczek Łukowski

Kolejka 15 – 11 listopada

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-3 Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Stal Kraśnik
Orlęta Łuków 3-0 BKS Unia Bełżyce
Orlęta Radzyń Podlaski 5-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa 2-1 Wieniawa Lublin
Lublinianka Lublin 2-0 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Huczwa Tyszowce
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Janowianka Janów Lubelski

Kolejka 16 - 19/20 marca

Lewart Lubartów 0-0 Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Huczwa Tyszowce
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Start Krasnystaw
Lublinianka Lublin 0-0 Wieniawa Lublin
Włodawianka Włodawa 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski (wo)
Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 BKS Unia Bełżyce
Orlęta Łuków 1-2 Stal Kraśnik
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 (wo) Dwernicki Stoczek Łukowski

Kolejka 17 - 26/27 marca

Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Lewart Lubartów
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-6 Orlęta Łuków
Stal Kraśnik 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Unia Bełżyce 1-1 Włodawianka Włodawa
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Lublinianka Lublin
Wieniawa Lublin 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Start Krasnystaw 4-0 Orion Niedrzwica Duża
Huczwa Tyszowce 2-1 Janowianka Janów Lubelski

Kolejka 18 - 2/3 kwietnia

Lewart Lubartów 2-1 Huczwa Tyszowce
Janowianka Janów Lubelski 1:0 Start Krasnystaw
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Wieniawa Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka Lublin 1-2 BKS Unia Bełżyce
Włodawianka Włodawa 0-0 Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski 12:0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Orlęta Łuków 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 19 - 9/10 kwietnia

Orlęta Łuków 0-0 Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Włodawianka Włodawa
Stal Kraśnik 3-0 Lublinianka Lublin
BKS Unia Bełżyce 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Orion Niedrzwica Duża
Wieniawa Lublin 0-0 Janowianka Janów Lubelski
Start Krasnystaw 2-1 Huczwa Tyszowce

Kolejka 20 - 16/17 kwietnia

Lewart Lubartów 4:0 Start Krasnystaw
Huczwa Tyszowce 1:2 Wieniawa Lublin
Janowianka Janów Lubelski 3-0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski
Orion Niedrzwica Duża 0-0 BKS Unia Bełżyce
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Włodawianka Włodawa 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Orlęta Łuków

Kolejka 21 - 30 kwietnia/1 maja

Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 0-1 Włodawianka Włodawa
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Lublinianka Lublin
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Stal Kraśnik 4-0 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia Bełżyce 0-2 Janowianka Janów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Huczwa Tyszowce
Wieniawa Lublin 1-0 Start Krasnystaw

Kolejka 22 - 7/8 maja

Lewart Lubartów 1-0 Wieniawa Lublin
Start Krasnystaw 3-0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski
Huczwa Tyszowce 1-0 BKS Unia Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Stal Kraśnik
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Lublinianka Lublin 1-0 Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 23 - 14/15 maja

Włodawianka Włodawa 0-1 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków 2-4 Sparta Rejowiec Fabryczny
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Orion Niedrzwica Duża
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Janowianka Janów Lubelski
Stal Kraśnik 0-0 Huczwa Tyszowce
BKS Unia Bełżyce 3-1 Start Krasnystaw
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Wieniawa Lublin

Kolejka 24 - 21/22 maja

Lewart Lubartów 3:0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski
Wieniawa Lublin 0-1 BKS Unia Bełżyce
Start Krasnystaw 3-3 Stal Kraśnik
Huczwa Tyszowce 9-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Orlęta Łuków
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin 3-2 Włodawianka Włodawa

Kolejka 25 - 28/29 maja

Lublinianka Lublin 1-2 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Orion Niedrzwica Duża
Orlęta Łuków 4-1 Janowianka Janów Lubelski
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Huczwa Tyszowce
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-0 Start Krasnystaw
Stal Kraśnik 3-1 Wieniawa Lublin
BKS Unia Bełżyce 3-0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 26 - 4/5 czerwca

Lewart Lubartów 1-0 BKS Unia Bełżyce
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Stal Kraśnik
Wieniawa Lublin 9-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Start Krasnystaw 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Huczwa Tyszowce 2-3 Orlęta Łuków
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Lublinianka Lublin

Kolejka 27 - 11/12 czerwca

Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Włodawianka Włodawa 3-1 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 12-0 Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków 3-1 Start Krasnystaw
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Wieniawa Lublin
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski
Stal Kraśnik 2-1 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 28 - 18/19 czerwca

Lewart Lubartów 2-4 Stal Kraśnik
BKS Unia Bełżyce 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Roztocze Szczebrzeszyn
Wieniawa Lublin 0-1 Orlęta Łuków
Start Krasnystaw 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski
Huczwa Tyszowce 2-3 Włodawianka Włodawa
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Lublinianka Lublin
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 29 - 22 czerwca (środa)

Orion Niedrzwica Duża 0-1 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Janowianka Janów Lubelski
Lublinianka Lublin 5-0 Huczwa Tyszowce
Włodawianka Włodawa 2-1 Start Krasnystaw
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Wieniawa Lublin
Orlęta Łuków 3-0 (wo) Huragan Międzyrzec Podlaski
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 BKS Unia Bełżyce
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Stal Kraśnik

Kolejka 30 - 26 czerwca

Lewart Lubartów 7-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Stal Kraśnik 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn
BKS Unia Bełżyce 1-2 Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 (wo) Orlęta Radzyń Podlaski
Wieniawa Lublin 0-0 Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 1-5 Lublinianka Lublin
Huczwa Tyszowce 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Orion Niedrzwica Duża
Ostatni Mecz
IV liga
07.04.2019 r., godz. 15:00
Włodawianka Włodawa
1:2
Start Krasnystaw
Następny Mecz
IV liga
13.04.2019 r., godz. 17:00
Kłos Chełm
-:-
Włodawianka Włodawa
Tabela
Mecze Punkty Bramki
1. Hetman 19 54 73-13
2. Lublinianka 19 42 39-19
3. Kryształ 19 37 35-28
...
8. Włodawianka 19 27 28-37
Strzelcy IV Liga
1. Wojciech Więcaszek 11
2. Vladyslav Mahdysh 5
3. Antoni Jemioł 4
4. Jakub Bylina 2
Pavol Sheluk 2
Rafał Musz 2
5. Marcin Misiak 1
Oleksander Shtybel 1
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczyźnie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Piłkarski

MOSiR Włodawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrzeżone!