Strona G堯wna FORUM 21.11.2017 09:15:28
Nawigacja
W這dawianka
  Historia
  Stadion
  Zarz康

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gad瞠ty
  Vlepki
  如iewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?
 Terminarz/wyniki
1 kolejka (22-23 sierpnia)
Brat Cukrownik Siennica Nadolna 1-3 Vitrum Wola Uhruska
Agros Suchawa 0-3 W這dawianka W這dawa
Frassati Fajs豉wice 7-2 Unia Rejowiec
Granica Dorohusk 0-0 Unia Bia這pole
Hutnik Ruda Huta 0-2 Tatran Kra郾iczyn
K這s Che軛 0-3 Ruch Izbca (wo)
Ogniwo Wierzbica 3:3 P豉wanice Kamie

2 kolejka (29-30 sierpnia)
Vitrum 0-3 P豉wanice (wo)
Ruch 4-1 Ogniwo
Tatran 0-2 K這s
Bia這pole 2-2 Hutnik
Rejowiec 1-3 Granica
W這dawianka 1-2 Frassati
Brat 6-3 Agros

3 kolejka (鈔oda, 2 wrze郾ia)
Agros 2-1 Vitrum
Frassati 1-2 Brat
Granica 0-1 W這dawianka
Hutnik 1-0 Rejowiec
K這s 3-0 Bia這pole
Ogniwo 5-3 Tatran
P豉wanice 0-3 Ruch (wo)

4 kolejka (5-6 wrze郾ia)
Vitrum 0-2 Ruch
Tatran 0-3 P豉wanice
Bia這pole 1-3 Ogniwo
K這s 5-1 Rejowiec
W這dawianka 4-3 Hutnik
Brat 4-0 Granica
Agros 8-0 Frassati

5 kolejka (12-13 wrze郾ia)
Frassati 1-5 Vitrum
Granica 1-1 Agros
Hutnik 2-3 Brat
W這dawianka 3-1 K這s
Ogniwo 0-3 Rejowiec (wo)
P豉wanice 7-1 Bia這pole
Ruch 2-1 Tatran

6 kolejka (19-20 wrze郾ia)
Vitrum 1-1 Tatran
Bia這pole 2-2 Ruch
Rejowiec 0-4 P豉wanice
W這dawianka 4-2 Ogniwo
Brat 3-2 K這s
Agros 4-0 Hutnik
Frassati 3-5 Granica

7 kolejka (26-27 wrze郾ia)
Granica 3-0 Vitrum
Hutnik 1-1 Frassati
K這s 2-2 Agros
Ogniwo 4-2 Brat
P豉wanice 1-3 W這dawianka
Ruch 2-0 Rejowiec
Tatran 2-2 Bia這pole

8 kolejka (3-4 pa寮ziernika)
Vitrum 0-2 Bia這pole
Rejowiec 1:2 Tatran
W這dawianka 5:1 Ruch
Brat 5-0 P豉wanice
Agros 2-0 Ogniwo
Frassati 1-0 K這s
Granica 5-0 Hutnik

9 kolejka (10-11 pa寮ziernika)
Hutnik 1-0 Vitrum
K這s 2-3 Granica
Ogniwo 3-0 Frassati
P豉wanice 1-2 Agros
Ruch 1-2 Brat
Tatran 2:5 W這dawianka
Bia這pole 3-0 Rejowiec

10 kolejka (11 listopada)
Vitrum 3-0 Rejowiec
W這dawianka 6:0 Bia這pole (18 pa寮ziernika)
Brat 9-2 Tatran
Agros 1-2 Ruch
Frassati 3-1 P豉wanice
Granica 1-1 Ogniwo
Hutnik 1-1 K這s

11 kolejka (24-25 pa寮ziernika)
K這s 4-1 Vitrum
Ogniwo 3-0 Hutnik
P豉wanice 3-2 Granica
Ruch 1-3 Frassati
Tatran 0-2 Agros
Bia這pole 4-4 Brat
Rejowiec 2-13 W這dawianka

12 kolejka (sobota, 31 pa寮ziernika)
Vitrum 2-4 W這dawianka
Brat 2-0 Rejowiec
Agros 1-1 Bia這pole
Frassati 7-2 Tatran
Granica 0-0 Ruch
Hutnik 0-4 P豉wanice
K這s 3-3 Ogniwo

13 kolejka (7-8 listopada)
Ogniwo 5-2 Vitrum
P豉wanice 3-2 K這s
Ruch 0-0 Hutnik
Tatran 2-4 Granica
Bia這pole 1-1 Frassati
Rejowiec 2-3 Agros
W這dawianka 6-3 Brat

14 kolejka (21 lub 28 kwietnia)
Vitrum Wola Uhruska 0-2 Brat Siennica Nadolna
W這dawianka W這dawa 2-0 Agros Suchawa
Unia Rejowiec 3-2 Frassati Fajs豉wice
Unia Bia這pole 0-2 Granica Dorohusk
Tatran Kra郾iczyn 3-0 Hutnik Ruda-Huta
Ruch Izbica 0-0 K這s Che軛
GKS P豉wanice/Kamie 2-4 Ogniwo Wierzbica

15 kolejka (5 maja)
GKS P豉wanice/Kamie 1-2 Vitrum Wola Uhruska
Ogniwo Wierzbica 4-0 Ruch Izbica
K這s Che軛 4-0 Tatran Kra郾iczyn
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Bia這pole
Granica Dorohusk 3-3 Unia Rejowiec
Frassati Fajs豉wice 1-2 W這dawianka W這dawa
Agros Suchawa 1-0 Brat Siennica Nadolna

16 kolejka (24-25 kwietnia)
Vitrum Wola Uhruska 3-1 Agros Suchawa
Brat Siennica Nadolna 1-3 Frassati Fajs豉wice
W這dawianka W這dawa 4-0 Granica Dorohusk
Unia Rejowiec 6-1 Hutnik Ruda-Huta
Unia Bia這pole 0-7 K這s Che軛
Tatran Kra郾iczyn 1-1 Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica 0-1 GKS P豉wanice/Kamie

17 kolejka (1-3 maja)
Unia Rejowiec 0-0 K這s Che軛
Ruch Izbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska
GKS P豉wanice/Kamie 4-2 Tatran Kra郾iczyn
Ogniwo Wierzbica 2-1 Unia Bia這pole
Hutnik Ruda-Huta 0-6 W這dawianka W這dawa
Granica Dorohusk 3-3 Brat Siennica Nadolna
Frassati Fajs豉wice 1-0 Agros Suchawa

18 kolejka (8-9 maja)
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Frassati Fajs豉wice
Agros Suchawa 0-1 Granica Dorohusk
Brat Siennica Nadolna 6-0 Hutnik Ruda-Huta
K這s Che軛 5-1 W這dawianka W這dawa
Unia Rejowiec 1-4 Ogniwo Wierzbica
Unia Bia這pole 0-3 GKS P豉wanice/Kamie
Tatran Kra郾iczyn 1-3 Ruch Izbica

19 kolejka (15-16 maja)
Tatran Kra郾iczyn 0-1 Vitrum Wola Uhruska
Ruch Izbica 2-1 Unia Bia這pole
GKS P豉wanice/Kamie 6-1 Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica 1-5 W這dawianka W這dawa
K這s Che軛 4-3 Brat Siennica Nadolna
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Agros Suchawa
Granica Dorohusk 1-0 Frassati Fajs豉wice

20 kolejka (22-23 maja)
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Granica Dorohusk
Frassati Fajs豉wice 4-0 Hutnik Ruda-Huta
Agros Suchawa 2-0 K這s Che軛
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ogniwo Wierzbica
W這dawianka W這dawa 3-0 GKS P豉wanice/Kamie
Unia Rejowiec 1-2 Ruch Izbica
Unia Bia這pole 2-4 Tatran Kra郾iczyn

21 kolejka (29-30 maja)
Unia Bia這pole 2-2 Vitrum Wola Uhruska
Tatran Kra郾iczyn 7-0 Unia Rejowiec
Ruch Izbica 3-3 W這dawianka W這dawa
GKS P豉wanice/Kamie 4-1 Brat Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica 7-2 Agros Suchawa
K這s Che軛 3-0 Frassati Fajs豉wice
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Granica Dorohusk

22 kolejka (3 czerwca)
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Hutnik Ruda-Huta
Granica Dorohusk 4-1 K這s Che軛
Frassati Fajs豉wice 1-2 Ogniwo Wierzbica
Agros Suchawa 0-3 GKS P豉wanice/Kamie
Brat Siennica Nadolna 1-0 Ruch Izbica
W這dawianka W這dawa 7-2 Tatran Kra郾iczyn
Unia Rejowiec 3-2 Unia Bia這pole

23 kolejka (5-6 czerwca)
Unia Rejowiec 1-0 Vitrum Wola Uhruska
Unia Bia這pole 1-7 W這dawianka W這dawa
Tatran Kra郾iczyn 0-1 Brat Siennica Nadolna
Ruch Izbica 2-2 Agros Suchawa
GKS P豉wanice/Kamie 4-1 Frassati Fajs豉wice
Ogniwo Wierzbica 5-1 Granica Dorohusk
K這s Che軛 2-1 Hutnik Ruda-Huta

24 kolejka (12-13 czerwca)
Ruch Izbica 1-5 Frassati Fajs豉wice
Vitrum Wola Uhruska 3-1 K這s Che軛
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Ogniwo Wierzbica
Granica Dorohusk 6-2 GKS P豉wanice/Kamie
Agros Suchawa 3-1 Tatran Kra郾iczyn
Brat Siennica Nadolna 4-3 Unia Bia這pole
W這dawianka W這dawa 10-0 Unia Rejowiec (go軼ie nie wyszli na drug po這w)

25 kolejka (19-20 czerwca)
W這dawianka W這dawa 4-0 Vitrum Wola Uhruska
Unia Rejowiec 1-3 Brat Siennica Nadolna
Unia Bia這pole 3-2 Agros Suchawa
Tatran Kra郾iczyn 2-2 Frassati Fajs豉wice
Ruch Izbica 1-1 Granica Dorohusk
GKS P豉wanice/Kamie 1-2 Hutnik Ruda-Huta
Ogniwo Wierzbica 7-2 K這s Che軛

26 kolejka (26-27 czerwca)
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Ogniwo Wierzbica
K這s Che軛 3-3 GKS P豉wanice/Kamie
Hutnik Ruda-Huta 2-4 Ruch Izbica
Granica Dorohusk 5-1 Tatran Kra郾iczyn
Frassati Fajs豉wice 0-1 Unia Bia這pole
Agros Suchawa 7-1 Unia Rejowiec
Brat Siennica Nadolna 6-2 W這dawianka W這dawa
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
ζda Bi貪oraj
3:1
W這dawianka W這dawa
Nast瘼ny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
W這dawianka W這dawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Che軛ianka Che軛 32 85
2. G鏎nik II 璚zna 32 73
3. Hetman Zamo嗆 32 69
...
10. W這dawianka W這dawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczy幡ie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Pi趾arski

MOSiR W這dawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrze穎ne!