1Flaga Hutnika mamy 5 machajków, bęben w barwach klubowych, oprawa z herbem oraz pasami w kolorze barw (czerwono - niebieskie) doping przez cały mecz.

Kamień Pławanice - Włodawianka Włodawa - w środowym meczu w Pławanicach 6 kibiców Włodawianki z szalikami bez dopingu bez flag.

Włodawianka - Frassati Fajsławice - nas na tym meczu 15, wywieszamy 4 flagi. Przez pierwszą połowę doping z dużymi przestojami. Druga połowa o wiele lepsza, doping do końca meczu.

Włodawianka - Hutnik Dubeczno - nas 20+5 z Hutnika wywieszamy 2flagi + flaga Hutnika, mecz bez dopingu.

Włodawianka - Vitrum - nas 20+7 z Vitrumu, doping z dużymi przestojami wywieszamy 4flagi.

Włodawianka - Sparta Rejowiec - ostatni mecz w tym sezonie wypadł w niedziele, graliśmy z ekipą pewną awansu do IV Ligi, stawiamy się w sile 40osób. Sparta 50 + 15 Chełmianki, którzy przyjeżdżają 15 minut po rozpoczęciu meczu. W przerwie meczu Chełmianka wysyła na nasz sektor 2 przedstawicieli w celu umówienia ustawki 5 na 5...odmawiamy. Argumentujemy to że jesteśmy tylko ekipą fans i ultras (Chełmianka to uszanowała) - nie dochodzi do żadnych dymów. Prowadzimy doping z lekkimi przestojami. Nasi kopacze wygrywają 4-3 po zaciętej walce.

opracował Emow10

RUNDA JESIENNA SEZONU 2002/2003

Płomień/Włodawianka Włodawa 0-0 Kłos Chełm - Pierwszy mecz sezonu 2002/03. 15.08.2002. LKS Włodawianka - Kłos Okszów 0:0. Mecz z uwagi na remont płyty rozgrywany na "Maracanie" w Różance.Ulewa, największa jaką przeżyłem na meczaczu. Wszyscy spierdolili pod drzewa, do ruin i samochodów. Zostali tylko najwierniejsi. Mecze w Różance miały swój urok. Najlepszy był, kiedy na trybunie rozstawiliśmy grilla i cały mecz trwał piknik (kiełbaski i %). Oprócz atrakcji kulinarnych grill dał permanentną świecę dymną, która przez 90 minut dymem pachnącym mięsiwem zaścielała boisko. Przez całą drugą połowę kiełbaski po meczu głośno domagał się broniący wtedy Daniel Polak. Gola nie wpuścił i michę dostał.

opracował: Matwiej