Strona Główna FORUM 21.11.2017 09:09:11
Nawigacja
Włodawianka
  Historia
  Stadion
  Zarząd

Sezon 2017/2018
  Kadra
  Tabela

Kibice
  FORUM
  GALERIA
  Relacje kibicowskie
  Oprawy
  Szaliki
  Flagi
  Gadżety
  Vlepki
  Śpiewnik

Serwis
  Redakcja
  Reklama
  Linki
  Kontakt

Poprzednie sezony

Sezon 2016/2017

Sezon 2015/2016

Sezon 2014/2015

Sezon 2013/2014

Sezon 2012/2013

Sezon 2011/2012

Sezon 2010/2011

Sezon 2009/2010

Sezon 2008/2009

Sezon 2007/2008

LKS na Facebooku
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 Terminarz/wyniki
Kolejka 1 - 9/10.08.2008

POM Iskra Piotrowice 1-0 Lublinianka Lublin
Sokół Adamów 1-3 Start Krasnystaw
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa 1-5 Wisła Puławy
BKS Unia Bełżyce 2-2 Chełmianka Chełm
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Podlasie Biała Podlaska
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Janowianka Janów Lubelski
Olender Sól 2-1 Lewart Lubartów


Kolejka 2 - 16/17.08.2008

Lublinianka Lublin 1-2 Lewart Lubartów
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Olender Sól
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Opolanin Opole Lubelskie
Chełmianka Chełm 4-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Wisła Puławy 5-1 BKS Unia Bełżyce
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 3-2 Orion Niedrzwica Duża
POM Iskra Piotrowice 7-0 Sokół Adamów


Kolejka 3 - 20.08.2008 (środa)

Sokół Adamów 1-1 Lublinianka Lublin
Orion Niedrzwica Duża 1-1 POM Iskra Piotrowice
Włodawianka Włodawa 1-1 Start Krasnystaw
BKS Unia Bełżyce 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Wisła Puławy
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Chełmianka Chełm
Olender Sól 0-0 Podlasie Biała Podlaska
w Biłgoraju Lewart Lubartów 1-1 Janowianka Janów Lubelski


Kolejka 4 - 23/24.08.2008

Lublinianka Lublin 0-1 Janowianka Janów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm 2-0 Olender Sól
Wisła Puławy 5-0 Opolanin Opole Lubelskie
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
POM Iskra Piotrowice 7-1 Włodawianka Włodawa
Sokół Adamów 1-1 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia Bełżyce 1-3 Start Krasnystaw


Kolejka 5 - 30/31.08.2008

Orion Niedrzwica Duża 2-1 Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa 0-0 Sokół Adamów
BKS Unia Bełżyce 3-0 POM Iskra Piotrowice
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Start Krasnystaw
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Olender Sól 1-1 Wisła Puławy
Lewart Lubartów 0-0 Chełmianka Chełm
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Podlasie Biała Podlaska


Kolejka 6 - 6/7.09.2008

Lublinianka Lublin 0-0 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 2-0 Janowianka Janów Lubelski
Wisła Puławy 3-2 Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Olender Sól
Start Krasnystaw 1-0 Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Sokół Adamów 0-1 BKS Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Włodawianka Włodawa


Kolejka 7 - 10.09.2008 (środa)

Włodawianka Włodawa 1-0 Lublinianka Lublin
BKS Unia Bełżyce 2-1 Orion Niedrzwica Duża
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Sokół Adamów
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 POM Iskra Piotrowice
Olender Sól 2-0 Start Krasnystaw
Lewart Lubartów 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Chełmianka Chełm


Kolejka 8 - 13/14.09.2008

Lublinianka Lublin 1-1 Chełmianka Chełm
Wisła Puławy 3-3 Podlasie Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Janowianka Janów Lubelski
Start Krasnystaw 2-0 Lewart Lubartów
POM Iskra Piotrowice 1-2 Olender Sól
Sokół Adamów 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa 2-2 BKS Unia Bełżyce


Kolejka 9 - 20/21.09.2008

BKS Unia Bełżyce 0-2 Lublinianka Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Włodawianka Włodawa
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Olender Sól 2-0 Sokół Adamów
Lewart Lubartów 1-0 POM Iskra Piotrowice
Janowianka Janów Lubelski 4-2 Start Krasnystaw
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Chełmianka Chełm 1-1 Wisła Puławy


Kolejka 10 - 27/28.09.2008

Lublinianka Lublin 2-3 Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 Chełmianka Chełm
Start Krasnystaw 0-4 Podlasie Biała Podlaska
POM Iskra Piotrowice 3-2 Janowianka Janów Lubelski
Sokół Adamów 1-2 Lewart Lubartów
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Olender Sól
Włodawianka Włodawa 2-0 Opolanin Opole Lubelskie (mecz w Opolu Lub.)
BKS Unia Bełżyce 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny


Kolejka 11 - 4/5.10.2008

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Lublinianka Lublin
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 BKS Unia Bełżyce
Olender Sól 1-0 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 3-2 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 5-0 Sokół Adamów
Podlasie Biała Podlaska 2-0 POM Iskra Piotrowice
Chełmianka Chełm 2-0 Start Krasnystaw
Wisła Puławy 6-0 Huragan Międzyrzec Podlaski


Kolejka 12 - 11/12.10.2008

Lublinianka Lublin 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Start Krasnystaw 1-2 Wisła Puławy
POM Iskra Piotrowice 1-0 Chełmianka Chełm
Sokół Adamów 1-7 Podlasie Biała Podlaska
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Janowianka Janów Lubelski
Włodawianka Włodawa 2-0 Lewart Lubartów
BKS Unia Bełżyce 0-1 Olender Sól
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Opolanin Opole Lubelskie


Kolejka 13 - 18/19.10.2008

Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Lublinianka Lublin
Olender Sól 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 2-3 BKS Unia Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Włodawianka Włodawa
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Chełmianka Chełm 0-0 Sokół Adamów
Wisła Puławy 5-1 POM Iskra Piotrowice
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Start Krasnystaw


Kolejka 14 - 25/26.10.2008

Lublinianka Lublin 3-2 Start Krasnystaw
POM Iskra Piotrowice 2-4 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sokół Adamów 0-7 Wisła Puławy
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Chełmianka Chełm
Włodawianka Włodawa 0-1 Podlasie Biała Podlaska
BKS Unia Bełżyce 2-0 Janowianka Janów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Lewart Lubartów
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Olender Sól


Kolejka 15 - 8/9.11.2008

Olender Sól 1-3 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 2-2 Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Podlasie Biała Podlaska 1-1 BKS Unia Bełżyce
Chełmianka Chełm 2-0 Włodawianka Włodawa
Wisła Puławy 1-0 Orion Niedrzwica Duża
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Sokół Adamów
Start Krasnystaw 2-2 POM Iskra Piotrowice


Kolejka 16 - 29.04.2009

Lublinianka Lublin 0-2 POM Iskra Piotrowice
Start Krasnystaw 3-3 Sokół Adamów
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Orion Niedrzwica Duża
Wisła Puławy 8-1 Włodawianka Włodawa
Chełmianka Chełm 2-1 BKS Unia Bełżyce
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Opolanin Opole Lubelskie
Lewart Lubartów 1-1 Olender Sól


Kolejka 17 - 22.04.2009

Lewart Lubartów 1-0 Lublinianka Lublin
Olender Sól 0-1 Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Podlasie Biała Podlaska
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Chełmianka Chełm
BKS Unia Bełżyce 2-2 Wisła Puławy
Włodawianka Włodawa 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 22.04 godz. 17
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Start Krasnystaw
Sokół Adamów 1-2 POM Iskra Piotrowice


Kolejka 18 - 4/5.04.2009

Lublinianka Lublin 4-1 Sokół Adamów
POM Iskra Piotrowice 0-1 Orion Niedrzwica Duża
Start Krasnystaw 4-0 Włodawianka Włodawa 5.04 godz. 16
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 BKS Unia Bełżyce
Wisła Puławy 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Chełmianka Chełm 2-1 Opolanin Opole Lubelskie
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Olender Sól
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Lewart Lubartów


Kolejka 19 - 8-11.04.2009

Janowianka Janów Lubelski 1-0 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 0-1 Podlasie Biała Podlaska
Olender Sól 2-0 Chełmianka Chełm
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Wisła Puławy
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Unia Bełżyce 0-0 Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa 0-1 POM Iskra Piotrowice 11.04 godz. 14
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Sokół Adamów


Kolejka 20 - 18/19.04.2009

Lublinianka Lublin 2-1 Orion Niedrzwica Duża
Sokół Adamów 1-0 Włodawianka Włodawa 19.04 godz. 16
POM Iskra Piotrowice 2-1 BKS Unia Bełżyce
Start Krasnystaw 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Opolanin Opole Lubelskie
Wisła Puławy 4-1 Olender Sól
Chełmianka Chełm 3-1 Lewart Lubartów
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Janowianka Janów Lubelski


Kolejka 21 - 25/26.04.2009

Podlasie Biała Podlaska 4-2 Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów 0-4 Wisła Puławy
Olender Sól 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 POM Iskra Piotrowice
BKS Unia Bełżyce 3-0 Sokół Adamów
Włodawianka Włodawa 1-0 Orion Niedrzwica Duża 26.04 godz. 15


Kolejka 22 - 2/3.05.2009

Lublinianka Lublin 3-1 Włodawianka Włodawa 2.05 godz. 11
Orion Niedrzwica Duża 3-0 BKS Unia Bełżyce
Sokół Adamów 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
POM Iskra Piotrowice 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Start Krasnystaw 0-1 Olender Sól
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Lewart Lubartów
Wisła Puławy 3-0 Janowianka Janów Lubelski
Chełmianka Chełm 0-2 Podlasie Biała Podlaska


Kolejka 23 - 9/10.05.2009

Chełmianka Chełm 2-1 Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Wisła Puławy
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Lewart Lubartów 0-1 Start Krasnystaw
Olender Sól 0-1 POM Iskra Piotrowice
Opolanin Opole Lubelskie 6-0 Sokół Adamów
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia Bełżyce 2-1 Włodawianka Włodawa 10.05 godz. 17


Kolejka 24 - 16/17.05.2009

Lublinianka Lublin 2-1 BKS Unia Bełżyce
Włodawianka Włodawa 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 16.05 godz. 17
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Opolanin Opole Lubelskie
Sokół Adamów 0-1 Olender Sól
POM Iskra Piotrowice 1-1 Lewart Lubartów
Start Krasnystaw 1-1 Janowianka Janów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy 2-3 Chełmianka Chełm


Kolejka 25 - 23/24.05.2009

Wisła Puławy 2-0 Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Start Krasnystaw
Janowianka Janów Lubelski 0-4 POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów 2-0 Sokół Adamów
Olender Sól 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Włodawianka Włodawa 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 23.05 godz. 16
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-3 BKS Unia Bełżyce


Kolejka 26 - 30/31.05.2009

Lublinianka Lublin 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
BKS Unia Bełżyce 0-3 Opolanin Opole Lubelskie
Włodawianka Włodawa 2-1 Olender Sól 31.05 godz. 16
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lewart Lubartów
Sokół Adamów 2-3 Janowianka Janów Lubelski
POM Iskra Piotrowice 1-1 Podlasie Biała Podlaska
Start Krasnystaw 1-0 Chełmianka Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Wisła Puławy


Kolejka 27 - 6/7. 06.2009

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Lublinianka Lublin
Wisła Puławy 1-0 Start Krasnystaw
Chełmianka Chełm 1-1 POM Iskra Piotrowice
Podlasie Biała Podlaska 3-2 Sokół Adamów
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Orion Niedrzwica Duża
Lewart Lubartów 1-0 Włodawianka Włodawa 6.06 godz. 17
Olender Sól 1-3 BKS Unia Bełżyce
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Sparta Rejowiec Fabryczny


Kolejka 28 - 10.06.2009

Lublinianka Lublin 3-1 Opolanin Opole Lubelskie
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Olender Sól
BKS Unia Bełżyce 3-1 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 4-1 Janowianka Janów Lubelski godz. 17
Orion Niedrzwica Duża 1-7 Podlasie Biała Podlaska
Sokół Adamów 4-2 Chełmianka Chełm
POM Iskra Piotrowice - Wisła Puławy
Start Krasnystaw 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski


Kolejka 29 - 14.06.2009

Start Krasnystaw 0-1 Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 POM Iskra Piotrowice
Wisła Puławy 7-0 Sokół Adamów
Chełmianka Chełm 6-3 Orion Niedrzwica Duża
Podlasie Biała Podlaska 4-1 Włodawianka Włodawa godz. 17
Janowianka Janów Lubelski 1-0 BKS Unia Bełżyce
Lewart Lubartów 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Olender Sól 3-0 Opolanin Opole Lubelskie


Kolejka 30 - 21.06.2009

Lublinianka Lublin 1-1 Olender Sól
Opolanin Opole Lubelskie 2-5 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Janowianka Janów Lubelski
BKS Unia Bełżyce 0-0 Podlasie Biała Podlaska
Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm wo (obustronny walkower)godz. 17
Orion Niedrzwica Duża 0-9 Wisła Puławy
Sokół Adamów 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
POM Iskra Piotrowice 4-3 Start Krasnystaw
Ostatni Mecz
IV liga
10.06.2017, godz. 15:30
Łada Biłgoraj
3:1
Włodawianka Włodawa
Następny Mecz
IV liga
15.06.2017, godz. 17:00
Włodawianka Włodawa
3:0
Lutnia Piszczac
Tabela 2016/2017
1. Chełmianka Chełm 32 85
2. Górnik II Łęczna 32 73
3. Hetman Zamość 32 69
...
10. Włodawianka Włodawa 32 39
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczyźnie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Piłkarski

MOSiR Włodawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrzeżone!