lign='right' class='news-footer'>Czytaj więcej ˇ Drukuj
Sparing: Pięć goli Wojtka Więcaszka! Do siatki Górnika trafił nawet… Daniel Polak
Wojciech Więcaszek ma niewielkie szanse na koronę króla strzelców IV ligi lubelskiej, ale jeżeli podtrzyma znakomitą formę z zimowych sparingów, jest w stanie rzucić wyzwanie Filipowi Drozdowi. Doświadczony zawodnik Włodawianki Włodawa zdobył pięć bramek w sparingu IV-ligowca z juniorami starszymi Górnika Łęczna. Piłkarze Marka Droba wygrali aż 8:3, a jednego z goli zdobył… nominalny bramkarz włodawian Daniel Polak.

KOMENTARZ TRENERA

Marek Drob: – Strzeliliśmy osiem bramek, ale powinniśmy ich zdobyć co najmniej drugie tyle. Sam Wojciech Więcaszek mógł zakończyć to spotkanie z dwucyfrowym dorobkiem. Okazji było mnóstwo! Ważne, że pobiegaliśmy na dobrym, miękkim boisku i że ...
Pierwsze zwycięstwo w 2017 r.
W pierwszym meczu Włodawianki w 2017 roku, podopieczni Marka Droba odnieśli zasłużone zwycięstwo nad zespołem Vitrum Wola Uhruska. W meczu sparingowym pokonali 3:2 gości z Woli Uhruskiej, a dobrą dyspozycję na rundę wiosenną potwierdził Wojciech Więcaszek zdobywając dwie bramki dla Włodawianki.

Pomimo ogromnych problemów kadrowych i opóźnień w rozpoczęciu przygotowań do starć w kolejnej rundzie rozgrywek IV ligi trener Włodawianki uspokaja:

Marek Drob: W takim zestawieniu, w jakim wystąpiliśmy w sparingu z Vitrum, zagraliśmy pewnie po raz pierwszy i ostatni. We Włodawie to jednak żadna nowość. U nas zawsze początki są trudne...
Zmarł Jerzy Pietrzkiewicz.
W dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 63 lat, zmarł Jerzy Pietrzkiewicz, były piłkarz Włodawianki Włodawa. Był wychowankiem Zatoki Braniewo, a następnie reprezentował barwy naszego LKS-u. Po czterech latach losy rzuciły go do Sanoka gdzie osiadł na stałe. Został tam legendą tamtejszej Stali gdzie był piłkarzem, trenerem i działaczem. W 2013 roku uczestniczył w obchodach jubileuszu 90-lecia Włodawianki. Wspomnienia o Panu Jerzym można przeczytać TUTAJ.

Z powodu tej ogromnej straty składamy całej Rodzinie i Przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia.
Niech spoczywa w pokoju...
Strona 4 z 160 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Ostatni Mecz
IV liga
07.04.2019 r., godz. 15:00
Włodawianka Włodawa
1:2
Start Krasnystaw
Następny Mecz
IV liga
13.04.2019 r., godz. 17:00
Kłos Chełm
-:-
Włodawianka Włodawa
Tabela
Mecze Punkty Bramki
1. Hetman 19 54 73-13
2. Lublinianka 19 42 39-19
3. Kryształ 19 37 35-28
...
8. Włodawianka 19 27 28-37
Strzelcy IV Liga
1. Wojciech Więcaszek 11
2. Vladyslav Mahdysh 5
3. Antoni Jemioł 4
4. Jakub Bylina 2
Pavol Sheluk 2
Rafał Musz 2
5. Marcin Misiak 1
Oleksander Shtybel 1
Reklama

Lubsport.pl

LUBELSKA SCENA - Ruch Kibicowski Na Lubelszczyźnie

Hutnik Dubeczno

90minut.pl

Vitrum Wola Uhruska

Lublinianka Lublin

Opolanin Opole Lubelskie

Ruch Ryki

Ultra Factory

Lubelski Wortal Piłkarski

MOSiR Włodawa

Portal Polesia Zachodniego

www.wlodawianka.pl wszystkie prawa zastrzeżone!